Przebudzenie Mocy

Trzecia trylogia – kolejne plotki?

Lord Sidious za TFN

Jeszcze nie opadły emocje po informacji, nadal oficjalnie nie potwierdzonej, a co chyba ważniejsze także nie zdementowanej, o kontrakcie Petera Mayhew zawierającego klauzulę o ewentualnym powrocie aktora w Epizodach VII, VIII i IX, a tu pojawiają się kolejne informacje na ten temat. Otóż okazuje się, że kilku dostawców podzespołów i podwykonawców w chwili obecnej renegocjuje z Lucasfilm nowe umowy, które przedłużają ich kontrakty o kolejne dziesięć lat, po zakończeniu prac nad Epizodem III. Wśród nich jest firma Pacific Title, wspomagająca ILM w niektórych specjalnych efektach optycznych i komputerowych. Przedłużono jej kontrakt do 2012 roku. Oczywiście nie znaczy to jeszcze zbyt wiele, gdyż Lucasfilm planuje pewną ekspansję. Od dłuższego czasu mówi się o powrocie na rynek filmów animowanych (wcześniej George Lucas wraz z Stevem Jobsem (z Apple) oraz Paulem Allenem (Microsoft) utworzyli studia Pixar, jednak Lucasfilm już dawno odsprzedał swoją cześć akcji). Jedne pogłoski mówiły o utworzeniu osobnej firmy, inne o stworzeniu studia poza granicami USA, w celu zmniejszenia kosztów. Z drugiej strony możliwe jest, że Lucasfilm skupi się na realizacji innych projektów, w tym choćby dalszych przygód Indiany Jonesa. Jednak wiele wskazuje na to, że jeśli Epizod III okaże się zadawalającym Lucasa sukcesem kasowym, to George nie chce sobie zamykać furtki i zabijać kury znoszącej złote jaja.
Tymczasem w biuletynie adresowanym do członków niemieckiego fanklubu Gwiezdnych Wojen znalazła się informacja, że Epizod III w żadnym przypadku nie będzie oznaczał końca przygody z odległą galaktyką. Według tych źródeł powinniśmy oczekiwać już w roku 2006 kolejnego przedsięwzięcia. Nie określono jednak czy w tym roku ruszą właśnie zdjęcia do VII Epizodu, czy raczej dostaniemy film lub serial telewizyjny, co już także wielokrotnie sugerowano. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy i jedno i drugie.
Warto nadmienić tu jedną rzecz, iż Lucasfilm już jakiś czas temu wydłużył kontrakt producentom zabawek (Hasbro (w którym udziały ma Lucas)) oraz gier karcianych i RPG (Wizards of the Coast, cześć Hasbro), aż do roku 2018. Wszystko wskazuje na to, że przez ten okres Lucasfilm będzie próbował dodawać życia do sagi.Tagi: Hasbro (600) Lucasfilm (589) Peter Mayhew (110) Plotki (1149) Wizards of the Coast (173)

Komentarze (12)

byle by bylo

troche sie tego boję, ale przecież strach prowadzi do ciemnej strony mocy...
mi sie AOTC zbytnio nie podobal (najlepsze cześci 4-6) to powinnam sie mieć na baczności z tymi kolejnymi cześciami (z drugiej strony, jeżeli beda tam grać aktorzy ze starych epizodów to może pójde do kina)

Ja jestem przekonany, że wszystko zależy od wyniku finansowego Epizodu III. GL musi coś zrobić, bo sprzedał licencję... i albo będzie to serial, albo nowe epizody - albo filmy telewizyjne.

Ja tam jestem optymistą,...ale nic wiecej nie powiem....

zgadzam się z Panem Obiwanem.Oby tylko nie zrobili serialu.To na kilometr zalatuje StarTrekiem(paskudztwo)

No cóż VADER obyś miał racje ! (ale jak mają robić to tylko dla pienędzy to lepiej żeby nierobili.", że jeśli Epizod III okaże się zadawalającym Lucasa sukcesem kasowym, to George nie chce sobie zamykać furtki i zabijać kury znoszącej złote jaja. " co sugeruje ten cytat. No chyba że faktycznie pomysł na nową trylogie będzie dobry i przedewszystkim świerzy to nie mam nic przeciwko !
Pozatym jak to mawiał Obi-Wan " koncentrujesz się na negatywach, uważaj na swoje myśli"
Czyli skupmy się na pozytywach tej sprawy...

Lukaszzu trzeba byc optymistycznie nastawionym do zycia :) a juz do STAR WARS to szczegolnie :)

VADER ty to jestes optymista... :P

Ja też mam taką nadzieję, VADER :)

Obiwan niekoniecznie....jesli Lucas zdecyduje sie na 3 Trylogie to zapewne bedzie cos wielkiego, na czym sie nie zawiedziemy.

HEHE 2012, BEDE MIAŁ 22 LATA U PORYCZE SIE W KINIE ;P

eee.... oby to były plotki.. bo boje się że Jak będą 3 trylogie to będzie jak z trzema częściami Jurassic Park czyli: Pierwsza: rewelacja ! Druga: Bardzo fajne ale o już nie to samo, Trzecia: wtórne i wogle blee.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.