Przebudzenie Mocy

Kolejne plotki

TFN

Na Force.Net pojawiły się kolejne plotki związane z nowymi epizodami:

- Ahmed Best, który brał udział w audycji radiowej w lokalnym amerykańskim radiu, powiedział, że nie może udzielić żadnych informacji na temat ewentualnych epzidów VII-IXm gdyż kontrakt mu tego zabrania. Jednak nie zaprzeczył, że kręcenie nowych epizodów ma mieć w przyszłości miejsce.

- Natomiast Peter Mayhew, odtwórca roli Chewiego totalnie zaprzecza: "Cześć, to było bardzo interesujące, ale nie, nie jest prawdą że będą epizody 7, 8 i 9... ale nie wiem skąd ten gość to wziął... będe grał w epizodzie 3(...)"

- Firma Pacific Title zajmująca się efektami optycznymi i specjalnymi podpisała kontrakt do 2012 roku. Firma ta odpowiedzialna jest także za częśc efektów z E2 i E3.

- Wieści z Kanady: podobno w programie "The Stars Tonight" zapodano informacje, jakoby Peter Mayhew podpisał konrakt na ewentualny występ w epizodach 7, 8 i 9.

- No i ostatnia informacja z nowego Star Wars Insidera, autorstwa samego Marka Hammila. Mówi coś o innych postaciach w "dziewiątym".. czyżby chodziło o epizod?

Informacje są dość ciekawe, ale ja raczej traktowałbym to jako zwykłe plotki, jakich dużo pojawia się w sieci. Zresztą sami oceńcie..;)Tagi: Ahmed Best (66) Peter Mayhew (110) Plotki (1149) Star Wars Insider (184)

Komentarze (4)

plotki=bajki

a każda bajka ma w sobie coś z prawdy... :D

plotke goni kolejna plotka :)

hie hie a czymu u nas w faktach nie mówia o takich rzeczach tak jak w kanadzie :)

Na razie zbyt plotkarsko to brzmi aby coś powiedzieć wiecej na ten temat

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.