Fandom

Zgłoszenia na Alderaan – specjalna oferta

Ponieważ listę zgłoszeń przysyłanych drogą elektroniczną i tak będę zamykał w sobotę rano (pewnie koło 7:00 – 8:00 jakby ktoś chciał przysłać w sobotę), więc przymknę oko na datę. Każde zgłoszenie, które będzie na mojej skrzynce do czasu zamykania listy, będzie uznane i nikt poza mną (i wysyłającym) nie będzie wiedział, kiedy zostało wysłane. Czyli można wysyłać jeszcze dziś i jutro oraz w sobotę (3 lipca 2004), przed 8:00. Przy okazji jeszcze kilka sugestii, które wynikły:
- Zgłoszenia osób poniżej 18 roku życia, które będą mieć już przed Alderaanem ukończone 18 lat, nie muszą zawierać zgody rodziców/opiekunów.
- Zgłoszenia osób poniżej 18 roku życia, które nie mają jak zeskanować podpisów rodziców, mogą zostać wysłane, pod warunkiem, że zgoda takowa zostanie przywieziona na Alderaan.
- Płatności o których napiszemy niebawem, będą przyjmowane do końca lipca. Jest to drugi etap akredytacji. Czyli po wysłaniu zgłoszenia, trzeba jeszcze je potwierdzić wpłatą. Osoby, które teraz nie znają swoich planów wakacyjnych mogą wysłać zgłoszenie teraz, a pod koniec lipca – zdecydować co robić dalej.
- W jakiś specyficznych przypadkach proszę o kontakt.
- Wszystkie osoby, których zgłoszenia dostałem mejlowo powinny już dostać powiadomienia o przyjęciu. Gdyby tak nie było proszę o szybki kontakt.
- Tytuł mejla, który ułatwia mi automatyczne sortowanie zgłoszeń to „[Alderaan2004_zgloszenie]” – bez cudzysłowów, ale z [].
Mej należy wysłać na adres luc@gwiezdne-wojny.pl i powinien zawierać zdjęcie oraz wypełnione zgłoszenie. Wszystkie pytania proszę najlepiej umieszczać na Forum w tym wątku a sugestie w tym.Tagi: Alderaan (37) Konwent (438) Śląsk (288)

Komentarze (6)

No właśnie co z tymi pocztowiczami? Czy potwierdzicie mailami? No bo ja wysyłałem za trzy osoby więc nie wiem czy wszystkie potwierdzenia dojdą do poszczególnych osób czy tylko do mnie?

Czy będziemy mieć wgląd w listę osób, które jadą albo jakiekolwiek potwierdzenie że się na tej liście znajdujemy (zgłoszenia wysyłane pocztą)?

no to witajcie w klubie

Łącze się w smutku z poprzednikami...

Nie czytam już więcej o Alderaanie bo i tak nie pojadę.

Zaczynam mieć coraz większego doła... :( ja na pewno nie pojadę :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.