Świat Filmu

"THX 1138" DVD – 24 wrzesnia w Polsce

FilmWeb

Jak donosi FilmWeb:
24 września w polskich sklepach pojawi się specjalne, dwupłytowe wydanie DVD debiutanckiego filmu George'a Lucasa "THX 1138".

Akcja filmu rozgrywa się w dalekiej przyszłości w państwie, w którym niepodzielną władzę sprawują komputery bezwzględnie kontrolujące wszelkie objawy ludzkiego życia ponad wyznaczoną przez nie normę. W tym podziemnym mieście - obozie karnym, w którym największą zbrodnią jest miłość i seks, para współmieszkańców jednej z cel: THX 1138 i kobieta LUX 3417 zakochują się w sobie...

Na płytach oprócz filmu z cyfrowo poprawionym obrazem i dźwiękiem (DD 5.1) oraz uzupełnionego o kilka niepokazywanych wcześniej scen znajdzie się również wiele unikalnych dodatków. Wśród nich znajdą się komentarz scenarzysty i reżysera George'a Lucasa oraz scenarzysty Waltera Murcha, zwiastun kinowy, dokumenty: "Teatr hałasu", "A Legacy of Filmmakers: The Early Years of American Zoetrope", "Artifact from the Future: The Making of THX-1138", krótkometrażowy film George'a Lucasa "Electronic Labyrinth: THX-1138 4EB", zwiastun kinowy i specjalny dodatek ukryty.
Płyty wyda w Polsce Warner Home Video.Tagi: DVD (535) THX 1138 (27)

Komentarze (5)

napewno nie jest lepszy od gwiezdnych wojen

W ramach ciekawostki powiem , że mówiłem o tej dacie już miesiąc temu:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=5110
:)

Coś takiego... I tak wolę STAR WARS :)

"American Graffiti" jest na DVD - przynajmniej widywałem je w wypożyczalni (Beverly Hills), bo nie pamiętam czy widziałem w sklepach.

pewnie niedługo na DVD ukaże sie "Amerykańskie graffiti" (a może już jest?)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.