Świat Filmu

Indiana Jones IV, ...

Stopklatka.Pl

Pojawiły się nowe doniesienia o oczekiwanym (i niestety wciąż przekładanym) projekcie "Indiana Jones IV". Tym razem dostarczył ich producent Frank Marshall na konferencji prasowej jego najnowszego filmu - "Krucjaty Bourne’a".

Marshall zapewnił, że mimo opóźnień i różnych złowróżbnych plotek, realizacja dojdzie do skutku. "Indiana Jones IV" wciąż jest na etapie tworzenia scenariusza - powiedział producent - to wciąż aktualny projekt i pan Lucas pracuje w tej chwili nad skryptem. Jednak zapytany czy Lucas jest autorem nowego scenariusza (pierwotny scenariusz autorstwa Franka Darabonta został odrzucony) Marshall zaprzeczył, potwierdzając przy tym, że za nowy szkic historii odpowiedzialny jest Stuart Battie ("Piraci z Karaibów"). Zastąpił on Darabonta, by dodać scenariuszowi większego tempa.

Pomimo tych zapewnień nie należy się jednak spodziewać zbyt szybkiego powrotu słynnego archeologa. Po ukończeniu i zaakceptowaniu scenariusza trzeba jeszcze zebrać całą najważniejszą ekipę. Znajdziemy sobie jakiś wolny termin dla nas wszystkich, ale nie będzie to wcześniej niż w następnym roku. Wychodziłoby na to, że premiery możemy się spodziewać dopiero w 2006 roku. Tymczasem Spielberg przygotowuje się do realizacji dramatu "Vengeance", Harrison Ford występuje w filmie "The Wrong Element", zaś Lucas zajmuje się postprodukcją "Gwiezdnych wojen: Epizodu III".

Czyli jak zwykle trzeba czekać. Jest jednak coś, co to oczekiwanie osładza. Marshall dodał: Oczywiście nie będziemy tego filmu robić, jeżeli nie będzie on doskonały. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wydarzenia wokół starannych przygotowań, widać, że nie są to puste słowa.Tagi: Indiana Jones (316) Steven Spielberg (247)

Komentarze (7)

Predzej czy pozniej IJ IV powstanie. To bedzie murowany hit

No to fajnie! Już nie mogę się doczekać :)

Kyp: to jest news ze Stopklatki

Andaral spieprzyłeś newsa: Beattie NIE PRACUJE nad Indy IV a Marshall odmówił podania kto w tej chwili pisze scenariusz ("I won't go there") Zresztą Beattie sam zaprzeczył jakoby miał coś wspólnego z Indy IV. Jestem Indyfanem wiec wkurza mnie jak ludzie piszą newsy o nim byle-jak

Hmmm...ja tam czekam równie wytrawale na Indiego IV jak ina Krucjate Bopurne, poniewaz Toższamośc mi się bardzo podobała( choc zdecydowanie inna od ksiązki, a czytałem wszystkie o Jasonie;))

No moze jednak sie cos stanie i zobacze IJ IV ??!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.