Świat Filmu

Promocja E3 na Comic Con?

Stopklatka

Jak donosi Stopklatka w tym newsie, na konwencie poświęconym komiksom, i całemu "biznesowi" z tym związanem - Comic Con (który ma się odbyć w dniach 22-25 lipca w San Diego) ma być pokazane wiele ciekawych produkcji kinowych oraz zapowiedzi. Poza "offowymi", nie zabraknie też tych całkiem komercyjnych - jak na przykład Batman Begins.
"Niecierpliwie oczekiwanym punktem konwentu jest z pewnością prezentacja rozszerzonej wersji Władcy Pierścieni: Powrotu Króla". Godzinna projekcja będzie zawierała nie tylko nowe fragmenty filmu, ale także materiały podsumowujące całą trylogię (wspomnienia Petera Jacksona i ekipy aktorskiej).

Nas, fanów SW najbardziej chyba zainteresować informacja, że Comic Con powinno też zainteresować zwolenników "Gwiezdnych wojen". Oprócz prezentacji nowych gier i konkursie wiedzy o świecie Lucasa, można się właśnie tu spodziewać rozpoczęcia promocji "Epizodu III".

Czy ktoś z tak licznej Polonii amerykańskiej wybiera się na opisywany konwent?

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem.Tagi: Comic Con (185) Epizod III: Zemsta Sithów (885)

Komentarze (8)

---> patrz jeno na stronę Mocy:D

eeee... -no może nie koniecznie -zamiast force gripa proponuję kilka godzin medytacji i wyciszenia, pomogą ci one zapanować nad niewłaściwymi emocjami, jak równiez znaleźć najlepszy sposób na rozwiazanie zaistniałego problemu zgodnie z wolą mocy. :)

--->gariel nie nie zrezygnuję choć wpienił mnie niesamowicie... najwyżej Force Grip:D

Popieram gorąco wypowiedź Lorda Barta, może poza deklaracją ewentualnej rezygnacji z bycia fanem i współtwórcą fan klubu SW ze względu na chamskie wypowiedzi niektórych pieniaczy, którzy psują dobre imię fanów SW. Niestety chamstwo jak widać wszędzie sie wcisnie, a poza tym wszystkim to każdemu z nas czami się zdaży kretyńska odzywka. Nie jest to jednak powodem na pewno do rezygnacji z PRAWDZIWEJ pasji.

Ja się obawiam, że EIII nie zmiecie box officów anie nie strwoży producentów, jak chciałby HaN (i jak ja bym chciał). Niestety za dużo osób innych niż fani sw uważa za znacznie lepsze kino 'pedalską trylogią' (i w przypadku FotRa to bym sie nawet z nimi mógł trochę zgodzić) niż 'infantylną i źle zrobioną' nową trylogię GLa (w tym przypadku raczej zgodzić się nie mogę, choć nie pozbawione podstaw mogą być te oskarżenia). Jednym słowem - pójdą na ten film fani (nawet po kilka razy) a ci co się zawiedli na EI i EII poczekają na divxy. Sukces będzie, ale nie spektakularny [obym był złym prorokiem. Wszystko się odmieni, jeśli krytycy i pierwsi widzowie dobrze ą ten film]

--->Kyp jak powstrzymuję się od brytalnych komentarzy to twoja wypowiedź na temat zekranizowanego Tolkiena i jego reżysera to szczyt chamstwa, głupoty i totalnego braku rozeznania w świecie kina. Jeśli ta trylogia ma byc "pedalska", a ty jeśtes fanem SW to widzę dwa wyjścia:
1.albo ja zrezygnuję z SW bo z takim gnojkiem nie mam ochoty współtworzyć świata fanów
2.albo ty trochę pomyślisz nad tym co mówisz i udasz się do najbliższej przychodni w twoim mieście, po poradę do specjalisty-psychiatry.

Co do newsa to "liczna Polonia" chyba nie pisze na naszym forum??

Haha cienias Jackson i jego pedalska trylogia na pewno przegrają z EIII. Za 2 lata nikt nie będzie pamiętał o tym "arcydziele".

"...rozpoczecia promocju Epizodu III" jak to pieknie brzmi. Mam nadzieje ze niedlugo wszedzie beda reklamowki itd itp E III. A sam film zmiecie wszystko z hukiem z powierzchni kin, siejac spustoszenie na box officach i pozostawiajac trwoge w sercach innych producentow :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.