Świat Filmu

Wersja specjalna "Poszukiwaczy zaginionej arki"?

LS za TFN

We wrześniowym wydaniu magazynu "Total Film Magazine" znajduje się artykuł poświęcony Stevenowi Spielbergowi, opisujący jego filmy, w tym także "Poszukiwaczy zaginionej arki". Znajduje się tam też bardzo ciekawy wywiad ze Spielbergiem.

Reżyser powiedział m.in., że plany tworzenia czwartej części Indiany Jonesa nie mają nic wspólnego z zyskiem. Tu nie chodzi o pieniądze czy sukces mówi Spielberg Chodzi o wspaniałe czasy. Zawszę mówię, że nigdy się tak nie ubawiłem, jak podczas tworzenia tych trzech filmów z Georgem (Lucasem) i Harrisonem (Fordem). Steven bardzo wierzy w scenariusz i że warto będzie obejrzeć film. Znalazła się tam też informacja na temat "Poszukiwaczy", ale tym razem nie pochodziła ona od samego Spielberga.

Otóż podobno Paramount poważnie rozważa możliwość zrobienia wersji specjalnej filmu, przez odnowienie efektów czy modyfikację lub dodanie pewnych scen. Frank Marshall już w 2002 roku, po obejrzeniu wersji specjalnej "E.T." stwierdził, że o ile wcześniej wykluczano w ogóle możliwość takiej poprawy filmu, o tyle "E.T." otworzył nowe możliwości. Mówił wtedy o wersji specjalnej na DVD. Nie wiadomo skąd magazyn "Total Film" miał te informacje, być może to tylko spekulacje.Tagi: DVD (535) Indiana Jones (316) Plotki (1079)

Komentarze (7)

Film jest fajny i niech tak zostanie. Najpierw jedna poprawka, druga, trzecia i film straci swój urok :(

Za mały związek z SW :P. Na DVD na pewno nie kupię , aczkolwiek do kina bym się wybrał , gdyby wersję specjalną wpuszczono jeszcze raz na srebrny ekran , jak to Lucas zrobił z SW w '97 roku.

dokładnie to samo chciałem powiedzieć

Taaa...edycja specjalna..później reżyserska, nastęnie jakaś ultra...kolekcja złota itp..a to wszystko przeciez tylko jeden film. Tylko ,zeby kasę od kolekcjonerów wyciągnac jakby od razu nie mozna było wydać całkowiecie tak poprawionej, żeby już nic nie można było z nią robić....ech...

I jak dla mnie to narazie impossible... jak juz beda odnawiac to wszystkie czesci a nie tylko jedna, tak mi sie zdaje. A pozniej wydadza na DVD. I zaczne powaznie sie zastanawiac czy ponownie kupic takie wydanie. Jednak mimo wszystko IJ to nie SW. Ale z tego powodu ze zamierzaja cos poprawiac nie bede plakal...

Przychodzi mi do głowy tylko jeden komentarz: "Nooooo, that's not truth, that's impossible!!!!!" :(

Już wiem co nas czeka - Jar Jar szef gestapo...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.