Świat Filmu

Lucas i Spielberg

Stopklatka.pl

Magazyn "Forbes" opublikował listę 400 najbogatszych ludzi w Stanach Zjednoczonych.

Na liście, której pierwsze miejsce okupuje Bill Gates, nie zabrakło przedstawicieli przemysłu rozrywkowego. Wśród 400 najbogatszych Amerykanów znaleźli się między innymi założyciele studia DreamWorks Steven Spielberg, David Geffen oraz Jeffrey Katzenberg. Najwyższą pozycję na liście zajmuje Geffen. Jego majątek szacowany jest na 4,4 miliarda dolarów. Pozwala mu to zajmować 37. pozycję zestawienia. Spielberg z majątkiem w wysokości 2,6 miliarda dolarów uplasował się na miejscu 74., a Katzenberg, "najbiedniejszy" z wymienionej trójki (jego majątek szacuje się na 880 milionów dolarów) zajmuje pozycję 369.

Na liście znajdują się także Oprah Winfrey i twórca "Gwiezdnych wojen" George Lucas. Winfrey, z majątkiem w wysokości 1,3 miliarda dolarów zajmuje miejsce 215., a a Lucas, posiadacz 3 miliardów dolarów, uplasował się na pozycji 60.

Pełna lista 400 najbogatszych Amerykanów znajduje się pod adresem www.forbes.com.Tagi: George Lucas (986) listy (163) Steven Spielberg (247)

Komentarze (17)

Racja, w USA masz 50 mln nędzarzy i znaczna część
Żydów zalicza się do biedoty. Więc nie pieprz głupot Bart.

Lord Bart ---> Twój cały wywód to jedna wielka ŻENADA, człowieku to, że ktoś mieszka w USA i wyznaje judaizm nie oznacza jeszcze, że należy go wiązać ze wszystkim co z Izraelem jako państwem jest związane. A co do tego kto jest najbogatszym to wynika to nie tyle z pochodzenia co z tego w jakim państwie mieszkają (USA)

Chcialbym byc lucasem cociarz

Zgodzę się Barcie większość najbogatszych ludzi na świecie to Żydzi lub osoby żydowskiego pochodzenia. A kto ma pieniądze ten ma władzę. (Żydzi żądzą światem – nie mówię tego z jakąś nienawiścią czy zazdrością – po prostu stwierdzam fakt :))

:P Pardon, jakoś sobie sam dopowiedziałem resztę :D Sorry...

---> Dżizus Neimo, kto mówi o krwi na rękach?? Mówię o krwi w żyłach... 3/4 z tej listy obchodzi szabas i nosi jarmułkę... coś w tym jest że są najbogatsi AKURAT z tej narodowości.

Lord - bez przesady. To że się jest pochodzenia żydowskiego (czy nawet izraelskiego), nie znaczy że ma się krew na łapach... Większość z tych osób nie urodziła się nawet w Izraelu. Bez przesady - to tak jakby Marlenę Dietrich oskarżać, że ma na rękach krew żydów itp...

Dobrze! Nalezy mu sie jak malo komu!

Jeden miliard w tą czy w tamtą mała różnica.

Jakis czas temu gdzies czytalem, ze Lucas ma 4 miliardy dolarow a nie 3. Moze tak szybko wydal? :D

Lord Bart -> masz rację, masz rację... niestety :/

no no a teraz mu troche hajsu podokladamy [....dvd...] :P

Heh... Luca$ zasluył sobie, jakby nie było

I pomyslec, ze to wystarczy wymyslic jedna sage zeby zgarnac trzy miliardy... ;)

tja i większość ma krew ze Wzgórz Golan... to jednak JEST naród wybrany....

Lucas wyżej od Spielberga - ciekawe dzięki komu...

Boshe, chciałbym być tak "biedny" jak ostatni na tej liście :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.