Świat Filmu

Dzieci wybierają Cartoon Network

WirtualneMedia.pl

Telewizja Cartoon Network na podstawie wyników badań AGB Polska z sierpnia 2004r., zajmuje pierwsze miejsce wśród kablowych i satelitarnych kanałów dla dzieci w wieku 4-15 w Polsce.

W sierpniu br. Cartoon Network osiągnął średni udział w widowni w wysokości 10,21% w grupie widzów 4-15 lat, co w porównaniu z rokiem ubiegłym stanowi wzrost o 29%.
W tym samym miesiącu Cartoon Network oglądało ogółem 5,2 mln widzów, o 26% więcej, niż w ubiegłym roku. Tak doskonałe wyniki są efektem ciągłego udoskonalania oferty programowej oraz licznych akcji reklamowych i marketingowych.

Helen Lucy, szef marketingu i dyrektor kanału: -Te fantastyczne wyniki są dowodem na to, że konsekwentnie pokazujemy naszej widowni jej ulubione kreskówki. Ponadto, tego lata daliśmy naszym widzom szansę głosowania na programy, które naprawdę chcieli oglądać i okazało się, że chętnie skorzystali z tej możliwości.

- W ciągu kilku najbliższych miesięcy fani będą mogli oglądać nie tylko nowe serie ulubionych kreskówek Cartoon Network, jak np. Atomówki czy Bliźniaki Cramp, ale również całkiem nowe seriale, m.in. Duel Masters i Transformers Energon, które włączamy właśnie do naszej oferty programowej.

Atomówki, Scooby-Doo i Chojrak, tchórzliwy pies znalazły się wśród kreskówek najchętniej oglądanych przez polskie dzieci w sierpniu.

Oprócz odniesienia sukcesu w Polsce, w sierpniu Cartoon Network prowadził również wśród kanałów dziecięcych na Węgrzech i w Rumunii, zwyciężając w konkurencji z wszystkimi kanałami, również naziemnymi, w obu regionach.Tagi: Cartoon Network (166)

Komentarze (12)

Rael, jeśli porównuje się ogladalność CN, to możnaby i Polsatu... W końcu warto chyba wiedzieć, ile osób ogląda te filmy, nie?

CW to pryszcz na dupie CN, w końcu nadawali to między innymi kreskówkami, nieno, ten news mi się niepodoba. po prostu.

Shed> to może przedstawimy comiesięczne wyniki oglądalności Polsatu? Bo przeciez nadawał on SW...

No i po raz kolejny się spytam: Czy to jest sponsorowany news??

Freedon Nadd- w ofercie cyfry + jest jeszcze pare innych tego typu programow po polsku.

a czy 20th Century Fox jest może najczęściej oglądamą wytwurnią filmową ?? może ktoś napisze takiego newsa bo sie nie oriętuje a bardzo mi na tym zalerzy !!!

...

N00by, a CW to co? Nie CN?

a Ch** mnie obchodzi Cartoon Network??? :|

Fajnie ze to ma tak wiele wspolnego z SW :/

Yeeeeee Transformers :D:D:D Bede mógł powspominac przedszkolne czasy :D:D:D:D

wcale się nie dziwie, że CN zajmuje pierwsze miejsce... w końcu nie licząc Fox Kids jest to jedyny dostępny po polsku program dla dzieci...

nagrode to tylko za clone wars :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.