Wojny Klonów

Wojny Klonów – sezon 3

Kamen Raider

Znajomy pracownika Cartoon Network udzielił ciekawej informacji, dotyczącej 3 sezonu mikro-serialu Wojny Klonów. Dla przypomnienia nowa seria ukaże się w dnia 21-25 marca 2005 roku, także w Polsce. Będzie się ona składać z 5 odcinków, trwających po 12 minut każdy. (spoiler):
W jednym z odcinków nowego sezonu, zobaczymy pojedynek pomiędzy dwiema postaciami z Zemsty Sithów. Chodzi o Generała Grievousa oraz Hrabiego Dooku. Oboje będą walczyć na miecze świetlne. Prawdopodobnie całość będzie się odnosić do treningu Generała wojsk Konfederacji. Według opisu figurki Grievousa z Zemsty Sithów, pobierał on nauki od Dooku, w walce na miecze świetlne.
Można spekulować, iż owy motyw z odcinka 3 sezonu, będzie ukazywał stosunki pomiędzy tymi dwiema postaciami, a także trening samego Generała.
(koniec spoilera).Tagi: Clone Wars (228)

Komentarze (13)

Zaczyna się wielka kampania reklamowa tuż przed premierą EP III... Czyżby Lucas chciał zakończyć filmy w wielkim stylu ????

No i dobrze że późno - jakby wychodziło często to większa szansa na gniota!

Hmm, no, fajnie. CW ogólnie jest dobre.

czekamy juz niedłogo marzc 2005 .

ale przeciez mialo byc 10 15-to minutowek, a nie 5!

to nieco za długo....

Szkoda ze tego serialu nie puszczaja co rok, paranoja. Normalnie az sie czekac nie chce. Zrozumial bym co kwartal, ale tyle czasu !! Debilizm.

NO nareszcie !!!

Już niedługo, już niedługo... :>

Kurcze:/ Miałem nadzieję że to spoiler z samego CW a teraz się dowiedziałem kto szkolił Greviousa w walce mieczem:/ Beware!!!

DLAZEGO TAK PÓŹNO ?!!!

super!! na to czekałem :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.