Zemsta Sithów

Przylot na pewną planetę oraz funkcja jednej z postaci

StarWars.com

Niedawno na łamach StarWars.com pojawił się suplement internetowy do osiemdziesiątego numeru Insidera, w który m.in. pojawiły się nowe zdjęcia z Zemsty Sithów. Możecie je zobaczyć tutaj>>>. Jednak w magazynie wkradł się mały błąd. (Spoiler):

W dużej mierze chodzi o to zdjęcie>>>. Otóż Insider podaje ze obrazuje ono Obi-Wana w swoim Eta2-Starfigherze w drodze na Mustafar. Jednak niedawno pojawiła się informacja z nowelizacji, która donosiła o fakcie, iż Kenobi poleci na wulkaniczną planetę, bez wiedzy Padme na jej statku. Co ciekawe, warto zwrócić uwagę na fakt, iż Obi-Wan prawdopodobnie straci swój myśliwiec wraz z droidem R4-G9 na planecie Utapau. Przez co będzie zmuszony, po zniszczeniu Grievousa, odlecieć jego statkiem.
Hyperspace stanął na wysokości zadania, prostując chochlik drukarski w Insiderze. Otóż zdjęcie prezentowane w tym linku>>> przedstawia Anakina Skywalkera w Eta2-Starfighterze, w czasie lotu na wulkaniczną planetę Mustafar...

Dodatkowo w zdjęciu Tiona Medona również można wykryć mały błąd. Otóż magazyn Insider podaje, iż jest on głównym zarządcą planety Utapau. Hyperspace jednak prostuje, że Tion Medon jest jedynie administratorem portu, do którego doleci Obi-Wan. Zdjęcie prezentowaliśmy tutaj>>>.

(Koniec Spoilera)Tagi: Hyperspace (147) Star Wars Insider (179) Tales of the New Republic (4) Zdjęcia (315)

Komentarze (8)

dobrze że sie poprawili:):) bo jak nie to by odczuli potęge mocy :)

Krótko mówiąc Insider sieje dezinformację :P.

Ale widać że to myśliwiec Anakina :]

ale blad przeciz nic sie nie stalo na zdjeciu nie widac ani obi-wana ani anakina

nieźle się pewnie komuś oberwało za pomyłkę:D

Nie podoba mi sie te zdjęcie z Mustafar !!!!!!! syf

no i to się nazywa rzetelna informacja :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.