Zemsta Sithów

Pojedynek Mistrzów

Ternian za nowelizacją ROTS

Niedawno w sieci pojawiła się ciekawa informacja, odnośnie pojedynku dwóch Mistrzów Mocy w Zemście Sithów. Co ciekawe ujawniona jest akcja całej sceny. Opis prezentujemy poniżej. (Spoiler):
Yoda przejdzie w głąb długiego korytarza, który prowadzi do wejścia pomieszczenia zwanego "Gospodarcze Biuro Najwyższego Kanclerza". Dwaj Imperialni Gwardziści, mający czerwoną zbroję, będą pilnować wejścia.
W momencie, kiedy Błyskawice Mocy wystrzelone z rąk Imperatora, zbliżą się do Yody, Mistrz Jedi wykona lekki gest, tym samym odbijając atak Palpatine`a w Gwardzistów, obezwładniając ich. Yoda wyjmie swój miecz świetlny. Rozpocznie się wspaniały pojedynek. Walka w ogromnym tempie będzie zmierzać, co raz bliżej wielkiej senackiej mównicy, w której przemawiał w TPM Valorum, a w AOTC sam Palpatine. Mównica będzie umieszczona na środku całego pomieszczenia. Będzie to swego rodzaju nawiązanie do sceny z Ataku Klonów, w której Palpatine powołuje armie klonów, a Yoda i Mace przyglądają się całemu zdarzeniu.
W pewnym momencie Jedi jak i Sith znajdą się na owej konstrukcji. Niespodziewanie mównica zacznie się podnosić, a tym samym walczący spadną w dół...

Mównica Kanclerza dalej uniesie się w góre. Uda się ona w kierunku pustej przestrzenni ogromnego, stożkowatego pomieszczenia Senatu. W środkowej części Senatu, będzie można spostrzec błyskawice Mocy, wystrzelone z mównicy głównej. W pewnym momencie mównice delegatów uwolnią się od zakrzywionych ścian, uderzając w przeciwne ściany komnaty - niektóre przy użyciu Mocy, inne po przez panele kontrolne.

Sidious wskoczy na jedna z lecących mównic. Yoda będzie podążał za Mrocznym Lordem, Sithów, ale zostanie uderzony przez jedną z błyskawic, tym samym upadnie. Wykończony Sidious, spojrzy w dół. Zobaczy tam jedynie szczątki większości mównic, jednak Yody tam nie będzie.

Natychmiast Sidious wezwie swoje służby, składające się ze szturmowców-klonów, w celu przeszukania budynku Senatu...


W piwnicy Komnaty Senatu, wśród szczątek mównic delegatów, Yoda ucieknie przed Imperatorem najszybciej jak tylko może. Uda się przez wyjście dla obsługi.

Następnie Mistrz Jedi zatrzyma się by skontaktować się przez komunikator z Bailem Organą. Bail otrzyma transmisje i wkrótce włączy swój czerwony scigacz by udać się do budynku Senatu.
Przy użyciu swojego miecza świetlnego, Yoda będzie niszczył podłogi Senackie, by przedrzeć się do coraz niższych poziomów budynku. Mistrz Jedi dotrze do ostatniej warstwy, która mimo wszystko będzie znajdować się ponad tysiąc metrów nad ziemią. Kiedy Yoda ją zniszczy, tym samym spadając w dół. W tym momencie pojawi się Bail Organa na czerwonym ścigaczu. Mistrz Jedi wskoczy do niego. Całość będzie przypominać scenę z Ataku Klonów, gdzie Anakin podleciał pod spadającego Obi-Wana, albo sekwencję z Imperium Kontratakuje, w której Luke spadł do szybu uciekając od Dartha Vadera.

Bail spyta się "Czy jesteś ranny, Mistrzu Yoda?" ("Are you wounded, Master Yoda?").
"Nie"(„No,") - odpowie Yoda, "Tylko moja duma" ("Only my pride.").

(Koniec Spoilera)Tagi: przecieki (322)

Komentarze (26)

Dark Lord Revan-->Racja...:PTo w 100% nie podobne do Jedi:):)

fajne odpowiedzi mial Yoda :P:p ja chem joz maj i premiere !!!!!!!

dlaczego nie widze tam żadnego opisu ani w ogóle nieczego?? pisze tylko spoiler a niżej koniec spoilera??

Zgadzam sie z Toba łosiu , to będzie zapierało dech w piersi , sith vs jedi , światło vs ciemność Yoda vs Palpatine`a --- śmiechawa

To będzie coś... Ciekawe jak to będzie wyglądać - Yoda vs. Darth Sidious. Napewno będzie to widowisko, po którym ciężko będzie można zasnąć. Sądzę, że kiedy zobaczymy Sitha wymachującego mieczem o czerwonej klindze to podskoczymy w fotelach.

Nie podoba mi się ten spoiler. Wcale a wcale. Yoda ma przegrać, Sidious rulez!!

Dla mnie to wystarczy zeby stwierdzic, zę Yoda nie rpzegra jednoznacznie...a ta ucieczka przez klonami jest jak najbardziej uzasadniona...No i ta jego duma...hmm...musiał być wyjatkowo dumny z siebie skoro w ogóle samemu udał się zasiekać Sida...:P

Mam dla was nową informację. Trailer do ROTS ukaże się 11 marca

ja nie przeczę że to było fajne tylko śmieszne

Yoda ma w penej scenie dostać odczucia o strasznych rzeczach jakie sie dzieją ( tak jak Obi w ANH) tylko to raczej może się odnosić do mordowania dzieciaczków w świątyni

A gdzie tam. Fajnie skakał, swoją drogą to może powinien zrobić konkurencje Małyszowi. hehehe
A opis scenki mi pasuje bo nie wynika z niego jednoznacznie, że Yoda tę walkę przegra. Możecie wziąść uwagę na to że podczas pojedynku może odczuć co dzieje sie z Anakinem i Obi Wanem i poleci z Bailem właśnie do nich. Albo w celu ratowania pięknej senator z Naboo? Kto wie???

chyba nigdy nie przetrawię skaczącego Yody i Palpiego z mieczem kocham Yodę ale tego z EV. Jak to powiedział Kershner będąc w Polsce- ja już tej postaci nie lubię, jego też pewnie rozśmieszył swoimi popisami w AOTC

Klony, klonami. Dobrze, że po Jar Jara nie zadzwonił. Yoda padłby w pierwszej minucie ;-) Swoją drogą, ciekawe jak teraz Yoda będzie walczył. Po opisie scenerii, raczej nie powinniśmy się chyba spodziewać dzikich podskokówi obrotów jak AotC...

No i taki pojedynek mi odpowiada. Darth Sidious wcale nie okazal sie potezniejszy od Yody, po prostu Sith "zadzwonil" po kolegow wiec mistrz Jedi nie mial szans :)

ciekawa odpowiedz yody

Bo już te klony są wszędzie. Za naszych czasów(KOTOR) była porządna armia Sithów a teraz co za dziadostwo:))

ja też się machnąłem z tymi klonami :P

Nie ma sprawy ;) Nikt nie jest nieomylny :)

UPDATE:kiedy to pisałem nie widziałem komentarzy o droidach.Sorry Revan

Dark Lord Revan-->w KOTOR'ze byłeś lepszy ode mnie ale tak jak tu nie błyskałeś inteligencją:D
Nie wyobrażam sobie że Yoda miałby wrócić i tłuc się z klonami i Sidiousem ,mimo że jest potężny, jednak co za dużo to niezdrowo.Sądzę że rozsądniej postąpił nie dając się zarżnąć lub rozstrzelać starczy że Mace był nadgorliwy.
Owszem oglądałem Wojny Klonów ale Ty chyba niedokładnie:Mace rozwalił armię SUPER BATTLE DROIDÓW nie klonów:)

mój błąd :P walczył z droidami :P

Dark Lord Revan- od kiedy to w Wojnach Klonów Mace walczy z klonami.

Darth Malak ---> jak w KOTOR'ze :P Chodziło mi o to, że Jedi NIE ucieka - Jedi może się WYCOFAĆ z pola walki, po to by później wrócić do konfrotacji :) Aha i apropo 10000 tys. klonów... Oglądłeś może Wojny Klonów? W nie pamiętam którym odcinku Mace Windu w pojedynke rozprawił się z całą rzeszą klonów :) Więc nie mów o niemożliwości tego czynu, tym bardziej, że Yoda zdaje się być potężniejszy od czarnoskórego Mistrza Jedi :)

ale mi się podoba to sformułowanie. "Yoda ucieknie przed Imperatorem najszybciej jak tylko może. Uda się przez wyjście dla obsługi." Z krzesła prawie spadłem :D:D:D

Dark Lord Revan-->A co miał wejść na górę i nawalać się z 10000... klonów.Pomyśl co piszesz.
Yoda zrobił co mógł jeśli ta walka będzie tak wylglądała to to będzie najlepsze rozwiązanie ponieważnie jest pokazane kto jest silniejszy gdyż walka nie była do końca rozstrzygnięta i to jest O.K.

Piękne są te ostatnie słowa... Naprawdę... Gdzieś czytałem już początek tego co tu zamieszczono... No i nieco dziw mnie wziął - uciekający Mistrz Yoda? To niepodobne do Jedi...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.