Zemsta Sithów

Opis jednego z nowych zdjęć

Ternian za ROTS

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym zdjęciu, ukazującym ukończoną scenę z Zemsty Sithów. Możecie ją zobaczyć w tym linku>>> (Spoiler):
.
Na zdjęciu Mistrz Yoda i Kenobi przyglądają się ciału Jedi Cina Dralliga. Oboje zwrócą uwagę na fakt, iż jego miecz jest zniszczony. Całość będzie wskazywać na pojedynek, w przeciwności do młodzików, u których wykryją rany zadane strzałami z blasterów.
Yoda jest pewien, że to sprawka Anakina. Jednak Obi-Wan nie będzie wstanie uwierzyć w słowa Mistrza Jedi, dopóki sam się o tym nie przekona...

(Koniec Spoilera)Tagi: Zdjęcia (318)

Komentarze (10)

ale masz człowieku skojarzenia. dla mnie Obi wygląda normalnie...

powiedzmy, że zdjęcie intryguje :) Yoda jak zawsze zamyślony, a Obi wygląda jakby zobaczył co nosił pod spodem Darth Sidious :)

Skoro bedzie krótki pojedynek Cina z Anakinem/Vaderem to może w tle bedzie pokazane jak szturmowcy zasypują gradem szkarłatnych błyskawic młodych padawanów... :) fajnie by było ;)

Super :))))) Fajnie będzie zobaczyć jak Anakin zarżnie tego Cina Dralliga na oczach wielu młodych padawanów... Chyba, że małe biedactwa nie zdążą tego zobaczyć...

Darth Luke --> masz absolutną rację. Ojciec Luke'a przestał być Anakinem Skywalkerem, a stał się Darthem Vaderem. oczywiście rację masz z pewnego punktu widzenia :)

jaaaaasne.....

Kenobi ma rację. Nie zrobił tego Anakin Skywalker-rycerz Jedi, tylko Darth Vader- uczeń Lorda Sith więc Yoda się myli.

Cin Drallig czyli Nick Gillard:) Jeden ze spoilerów mowił o tym ze zobaczymy Nicka w krotkim pojedynku z Anakinem.Nick zasłuzył sobie zeby pokazac sie na chwile w E III gdyz choreografia jego walk jest jednym z najlepszych elementow w nowej trylogii

więc jednak nie Anakin powybija młodziaszków. dziwi mnie fakt, iż Obi-Wan powątpiewał w to, że Anakin zniszczył świątynię... lecz strasznie się o tym przekonasz Generale Kenobi.

Ciekawe zdiątka nie moge sie doczekać juz tylko 95 dni :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.