Świat Filmu

Sean Connery gotowy do "Indiana Jones IV"

Onet.Pl

Informacje o planach Connery'ego w wywiadzie dla witryny "Contact Music" zdradziła rzeczniczka aktora, Nancy Seltzer. - Sean nie jest w tej chwili zainteresowany byle jakim filmem - tłumaczy Seltzer. - Przez jakiś czas nie pracował, gdyż skoncentrował się na pisaniu wspomnień. Nie znaczy to jednak, że chce za wszelką cenę występować.

Seltzer przyznała również, iż rozmawiała z aktorem na temat czwartej części przygodowej sagi Stevena Spielberga. - Gdy zapytałam, czy ponownie wcieli się w ojca Indy'ego, odpowiedział mi raczej jednoznacznie: "No pewnie, że zagram. Nie bądź śmieszna" - powiedziała rzeczniczka Szkota.Tagi: Indiana Jones (317) Sean Connery (20) Steven Spielberg (248)

Komentarze (17)

Kaczor --> czy ty jesteś idiotą, czy nie umiesz czytać? napisałeś "jeżeli ją zrobią" - chyba w poście jest, że Connery wystąpi w czwartej części, więc chyba logiczne, że zrobią! to po pierwsze. a poza tym, co z tego, że Ford ma 62 lata. chyba juz pisano, że będzie to raczej zagadkowa część niż sensacyjna, więc jego wiek jest nieważny. zresztą, te twoje tytuły są bardzo miłe - ciekawe, czy ty chciałbys, żeby tak o tobie mówili?

A wiecie że Harrison Ford ma 62 lata? Natępna część Indiego (jeżeli w ogóle ją zrobią) będzie miał podtytuł "Indiana Jones i Dokuczliwy Reumatyzm" albo "Indiana Jones i Ból w Krzyżu" :D

Connery był brany pod uwage jako gandalf, ale zrezygnował bo powiedział, że nie rozumie tej postaci

Andaral---> Nie zrozumieliśmy się :]. Chodziło mi o to, że gdyby Luca$ NIE wybrał Lee, to do tej roli oprócz niego pasowałby jeszcze Connery. Niekoniecznie uważam że byłby lepszy. ale jestem ciekawy jak by to wyglądało :]

Juuuuupiiii!! Henry Jones senior powróci! :D

no cóż Paweł. jeśli jest jakiś film bliski sadze- to jest to Indiana Jones

Ostatnio coraz bardziej bezmyślnie przepisujecie newsy z Onetu - co z tego , że ktoś powiedział , że ma ochotę na zagranie w jakimś filmie , w którym przypadkowo gra aktor z SW? Czy to na pewno ma taki związek z Sagą?

sorry Adranal z tym 2005. po prostu za wiele zaznaczyłem jak Twoją ksywę kopiowałem :)

Andaral 2005 --> w Star Wars pan Lucas nigdy nie wybierał aktorów zbyt kojarzonych przez odbiorcę. Connery ma zbyt wyrobione nazwisko na Star Wars. ja zawsze uważałem obsadę sagi za baaardzo dobrą...

Darth Phabious -> powiem ci ze masz racje, SC bylby lepszy od CL.

The Forsh ish shtrong in thish one :D

/deepbow

Bardzo dobry aktor. Gdyby nie Christopher Lee jego widziałbym w roli hrabiego Dooku :)

Kurde, będzie bardzo trudno zrobić dobry film - film na miarę sławnych poprzedników. Ale wierzę, że Lucas i Spielberg to umieją.

no i cudownie on jest naprawde swietnym aktrorem no i bardzo go lubie nie wyobrazam sobie IV czecci indiego bez niego.

i bardzo dobrze! mam nadzieję, że czwarta część Indiany dorówna swoim WIELKIM poprzedniczką.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.