Zemsta Sithów

Nowe spoilery na temat trzech planet

Ternian

W sieci ukazały się nowe informacje dotyczące III Epizodu. Prezentujemy je poniżej. (Spoiler):

Planeta Utapau:
- Stwór o nazwe Boga, podarowany Obi-Wanowi, umrze w bohaterskim stylu. Po wydaniu rozkazu 66 przez Imperatora, klony zaczną atak również na Utapau. Boga chcąc ochraniać Kenobiego, przyjmie wszystkie strzały szturmowców-klonów. Oboje spadną do oceany, które znajdować się będzie w zagłębieniu pomiędzy murami miasta planety Utapau.
- Rodzinną planetą Grievousa była „Kalee”. Został on ranny w skutek rozbicia się jego promu. Sith rozkazał Geonosianom go odbudować. W sztukach walki na miecze świetlne wyszkolił Grievousa sam Hrabia Dooku.
- Tion Medon powie Kenobiemu, iż Generał Grievous znajduje się na dziesiątym poziomie miasta. To właśnie tam niektórzy mieszkańcy, Utapau będą trzymani jako zakładnicy.
- R4-G9 odleci myśliwcem, Obi-Wana z Utapau. Dlatego tez nikt nie będzie wiedział, że Kenobi znajduje się nadal na tej planecie.
- Miasto „Pau”, na planecie Utapau, jest zasilane przez elektrownie wiatrowe
- Obi-Wan użyje mocy na mieszkańcu Utapau (prawdopodobnie Tionie Medonie), aby ten pozwolił mu użyć stwora „Boga”
- Kiedy Kenobi dotrze na poziom dziesiąty, zostanie on otoczony przez Grievousa, jego ochroniarzy, a także sto droidów bojowych. Obi-Wan zaatakuje i zniszczy jednego z czterech ochroniarzy Grievousa, przecinając go w pół. Dalej będzie on walczył z pozostałymi trzema.
- W pewnym momencie pojedynku z Grievousem, Obi-Wan użyje pałki elektrycznej, czyli broni należącej do ochroniarzy Generała.


Planeta Mustafar:
Na wulkanicznej planecie będzie znajdował się ukryty bunkier (forteca). Grievous będzie twierdził, iż będzie on zdolny odeprzeć atak nawet dziesięciu tysiący Jedi. W czasie filmu, Gunray powie, że ta budowla jest warta fortunę.
Z centrum dowodzenia, znajdującego się w fortecy, będzie można dezaktywować wszystkie droidy bojowe rozsiane po całej galaktyce. Stanie się to na godzinę przed przybyciem Dartha Vadera do fortecy (Wojny Klonów będzie można uznać już wtedy za zakończone).
Dodatkowo w bunkrze będzie znajdować się zautomatyzowana kopalnia lawy, stworzona przez Unię Technokratyczną. To właśnie tam będzie można wydobywać cenne metale, z płynnej skały magmowej.
W momencie, kiedy Anakin, już jako Darth Vader, przybędzie na planetę Mustafar, zabije na początku Sana Hilla, a potem Shu Mai. Następnie wymierzy śmierć w Rune`a Haako a także Wata Tambora. Na końcu zginie Nute Gunray.


Planeta Kashyyyk
- drzewa na Kashyyyku są zwane „drzewami wroshyr”

(Koniec Spoilera)Tagi: przecieki (323)

Komentarze (11)

Spoiler O-ki

Zautomatyzowana kopalnia lawy? I mean I you serious? Czego to ludzie nie wymyślą, czyli witajcie w czymś a la wnętrze Ziemi, piekło, czy jak się tam zwie to sauronowe cholersto z WŁADCY PIERŚCIENI. No ale jeżeli bądzie na tej wulkanicznej planetce wystarczająco demonicznie, to wybaczymy Lucasowi to dublowanie-nawiązanie, czyli motyw bardzo częsty, bo któż tam w tych tzw. piekielnych czeluściach nie bywał? Najwyższy czas by i nasi galaktyczni herosi zawędrowali tam gdzie Dantego nosiło, ajck?

a z czym Ci sie kojarzy Obi?:P przypadkiem nie z Pustynią i Puszczą?:P

jak Grievi zabije Jedi to dobrze, ale jak Jedi zabije Grievi to źle :(
:P:P

ogólniebardzo ciekawie.. planeta grieva tylko hmm.. dziwnie mi się kojaży ta nazwa jak się czyta z polską wymową :p..Ale wogle to fajny spoiler :]

Bo on miecz swój nazwie "Śmierć" :D

"Następnie wymierzy śmierć w Rune`a Haako " - ...

Kashyyyk i bez komentarza

Sekret wroshyrów wreszcie został ujawniony ;) A może to tylko plotka? Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki dotyczące Kashyyyku nas czekają?

no .... największym zaskoczeniem było dla mnie to odkrycie z wroshyrami w roli głównej.... ile czasu już o tym wiemy? 8 lat?

ale niespodzianka z tymi wroshyrami... ale przecież San Hill juz od jednego odcinka wojen klonów był więźniem republiki! poza tym szkoda, ze Tion Medon nie pomoże Kenobiemu z własnej woli...

Jak ten Kenobi rozwali setkę droidów i trzech ochroniarzy i jeszcze z Grievousem się będzie naparzał? Jaką to trzeba mieć kondycję? Oczywiście nie wątpię w Obiego ale dziwnie mi to się zapowiada a nie przeżyłbym powtórki akcji Mace'a na Dantooine w wykonaniu Obi Wana(tj.matrixowe popisy)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.