Zemsta Sithów

Dialogi ROTS

Ternian

W internecie od niedawna krążą nowe dialogi z Zemsty Sithów. Możecie je przeczytać niżej. (Spoiler):

Palpatine jest człowiekiem w średnim wieku. Wskazuje na to dialog „...nigdy nie biegał od czasu kiedy był chłopcem na Naboo...” (...has never run since he was a boy on Naboo...). Zapewne Kanclerz mówi tutaj o sobie w trzeciej osobie. Prawdopodobnie owy dialog Palpatine`a odnosi się do Anakina, który poznaje historie młodości swego przyszłego Mistrza. Możliwe, iż pochodzi on z sekwencji ucieczki z krążownika „Niewidzialna Ręka”.

Po tym jak Anakin przejdzie całkowicie na Ciemną Stronę Mocy przyjmując nowe imię „Darth Vader”, Palpatine powie :
„Lordzie Vader, z twoimi umiejętnościami nie może się równać żaden Sith żyjący przed tobą. Idź na przód, mój chłopcze. Idź dalej i przynies pokój naszemu Imperium” (Lord Vader, your skills are unmatched by any Sith before you. Go forth, my boy. Go forth, and bring peace to our Empire. ).

Fragment dialogi Padme Amidali z Mon Mothmą na Coruscant:
Amidala: „Jest mi równie nie miło tego słuchać jak wam, ale znam Palpatine`a od lat. Był on jednym z moich najbardziej zaufanych doradców. Nie jestem przygotowana na to by uwierzyć, iż jego zamiary mają na celu całkowite rozwiązanie Senatu.” (I am no happier than the rest of you about this, but I've known Palpatine for years; he was my most trusted adviser. I'm not prepared to believe his intent is to dismantle the Senate.)
Mon Mothma: “Dlaczego miałby się tym przejmować? Dzięki tej uchwale, od tego ranka Senat nie istnieje” (Why should he bother? As a practical matter as of this morning, the Senate no longer exists.)

(Koniec Spoilera)Tagi: przecieki (323)

Komentarze (9)

a anh jest- właśnie dostaliśmy wiadomość o rozwiązaniu senatu - tekst do Tarkina

Palpatine to zły, zły kosmita... Skąd oni się biorą? Popkulturka jest cudowna z tymi wszystkimi czarnymi charakterami, ale STAR WARS biją wszystkie inne gatunki! Nie ma tutaj groteskowego ZŁA z komiksów o Supermanie. Palpatine i Vader są niemal mistyczni. Darth Maul to bebok, brzidok i diobeł prosto z piekła. I like it!!!

w praktyce nie istnieje rozwiaze go w anh w teorii jezscze istnieje

calsann bo Lucas tak chce po prostu:::)))) zapomniał

Cal> Manipulacje Jar-Jara sprawią, że Palpatine na moment cofnie się w rozwoju, będzie potulnym senatorem i stworzy Senat na nowo. A potem Jar-Jar odleci na Naboo i popełni samobójstwo :>

Skoro Senat nie istnieje, to w jaki sposób w ANH został rozwiązany po raz.. drugi?

Mnie śmieszy tekst (...) "przynieś pokój naszemu Imperium" tzn. nie tyle śmieszy, co wydaje się trochę dziwny, jak na człowieka, który chce rządzić totalitarnie...

Ostatni dialog przywołuje mi na myśl tekst Sidiousa z TPM mianowicie:"Amidala jest młoda i naiwna"
Przez te 13 lat w sferze umysłowej się nie zmieniła.
Ale podkreślam tylko w umysłowej w innych na lepsze;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.