Świat Filmu

Serial(e)?

Gazeta.pl

Gazeta.pl donosi:

Reżyser George Lucas poinformował, że pracuje nad dwoma serialami telewizyjnymi bazującymi na filmowym sukcesie "Gwiezdnych Wojen" - poinformowały Wirtualne media.

Akcja obydwu rozgrywać się będzie między epizodami "Zemsta Sithów" i "Nowa nadzieja". Nie będzie jednak pokazywać losów głównych bohaterów, ale postaci drugoplanowe.

- Prawdopodobnie nie wystartujemy z tą produkcją w ciągu najbliższego roku - zapowiedział Lucas. - Tak jak w "Kronikach młodego Indiany Jonesa" [Lucas był ich twórcą - red.] chcemy opracować scenariusze do wszystkich odcinków, wyświetlanych w pierwszej edycji - powiedział Lucas przemawiając do 30 tys. fanów na ich corocznym konwencie.

Poza serialem fabularnym, przygotowywana jest także półgodzinna trójwymiarowa animowana wersja "Gwiezdnych Wojen", bazowana na 5-minutowych kreskówkach, emitowanych na antenie Cartoon Network. Ta seria będzie produkowana przy pomocy komputerów do tworzenia animacji najnowszej generacji, z których firma reżysera tworzy w Singapurze specjalne studio.Tagi: George Lucas (986) Serial aktorski (174) Serial animowany (20)

Komentarze (7)

I bardzo dobrze. Komputerowe wojny klonow... to jest to! nawet jesli nie bedzie tak rozowo jak mi sie wydaje to dobrze ze chociaz bedzie na co czekac. :)

"Ta seria będzie produkowana przy pomocy komputerów do tworzenia animacji najnowszej generacji, z których firma reżysera tworzy w Singapurze specjalne studio.
"

Buhiah !
Spoken like a true reporter who dont know anything about it :D

Talon Kurrdelebele --> zgadzam sie

Żadna nowość , już o tym pisaliście.

Skąd tyle histerii? Lucas wie co robi lepiej od was.

AM1154-> hehe.. Nic tylko pozazdrościć ci optymizmu :)
Ja osobiście bardzo się boję tych produkcji... Pozostaje nam modlić się by jako tako to wyszło

No i dobrze:) Jakby na ten projekt nie patrzec bedzie zawsze o czym podyskutowac

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.