Świat Filmu

Królestwo i Zemsta na DVD pod koniec roku.

stopklatka.pl

W sieci pojawiły się niepotwierdzone jeszcze oficjalnie informacje, zgodnie z którymi pod koniec tego roku na DVD wydane zostaną zarówno "Królestwo niebieskie", jak również finalna część Gwiezdnej Sagi "Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów".

Premiera prezentowanego obecnie na ekranach naszych kin "Królestwa niebieskiego" odbyć ma się w regionie 1. (USA i Kanada) 11 października, a debiut "Zemsty Sithów" zaplanowany został podobno na 8 listopada.

Informacje o dacie wydania DVD z "Zemstą Sithów" pojawiły się w kilku różnych serwisach internetowych. Sam George Lucas w wywiadzie dla serwisu MTV.com mówił także, że DVD z III epizodem "Gwiezdnych wojen" pojawi się w sklepach jeszcze przez świętami Bożego Narodzenia. Lucas zdradził także kilka szczegółów dotyczących zawartości tego wydawnictwa. Wiadomo już między innymi, że będzie ono zawierało kilka, 5 albo 6, wyciętych w czasie montażu scen.Tagi: DVD (535) Epizod III: Zemsta Sithów (885) Liam Neeson (208)

Komentarze (12)

Jak znam życie to rzuca dvd dopiero na gwiazdkę, a za jakieś pół roku później dadzą wszystkie 6 w jednym pudełku + dwie figurki jar-jarów podtrzymujące z boku pudełka dvd :)

Z tym box6 na 30lecie to niezly pomysł

Po wydaniu e3 zapewne najpierw Lucas poczeka aż mu się dobrze sprzeda, potem wyda wyda NT tak jak OT (poczeka, aż mu się dobrze sprzeda, oczywiście ;] ) i dopiero potem wyda box6...

hmmm..... wtedy będą dwd ripy z wyciętymi scenami yuuuupi

Z tego co sie orientuje box6 dvd mialby byc wydany na 30-lecie gwiezdnej sagi czyli 2007 roku.A co do wydania dvd zemsty to za pewne listopad ,to bylaby już tradycja.

po prostu tak mi się wydawało i tyle. nie ma ludzi nieomylnych

ciekawe czy wyda znów box wszystkie filmy razem, tak ponoć miało być. Ale nie wytrzymał i klasyki wydał wcześniej. Ale kto wie. Box 6 CD plus bonusowy dysk ze specjałami dla fanów!! Do tego figura VADERA wydanie ekskluzywne.

GL mógłby się sprężyć i wydaćEIII w pażdzierniku.

ta , TPM było wcześniej, buahahaha , TPM wyszło w listopadzie 2001, a premiera kinowa była w maju 1999 - no to wcześniej, faktycznie :)

ta , TPM było wcześniej, buahahaha , TPM wyszło w listopadzie 2001, a premiera kinowa była w maju 1999 - no to wcześniej, faktycznie :)

można było się tego spodziewać - z AOTC wyszło podobnie. ale TPM chyba było wcześniej

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.