Fandom

XXIII Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

Ceta

XXIII już Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars [SŚFSW] odbędzie się 25 czerwca w Sosnowcu. Start o godzinie 14:30. Organizator - Ricky Skywalker - będzie oczekiwał na przyjezdnych na peronie, na który podjedzie pociąg od strony Katowic [wyjazd tego pociągu z Katowic 13:35].
Następnie będziemy czekać na spóźnialskich od 14:00 do 14:10 pod kioskiem w podziemiach dworca. Stamtąd udamy się do pubu "NoName" na ulicy Małachowskiego (na mapie zaznaczony jako niebieska kropka). Rezerwową kantyną jest pobliski pub o wdzięcznej i znajomej nazwie "Rubieże" (ulica Kościelna - czerwona kropka).
Na spotkaniu odbędzie się nauka [dla tych co jeszcze nie potrafią] i gra w Sabacc’a. Oprócz tego będzie możliwość zagrania w Star Wars Monopoly :)

Serdecznie zapraszamy!Tagi: Śląsk (288)

Komentarze (14)

dla zainteresowanych.
Spotykamy się o 13:10 na dworcu PKP Katowice, pod zegarem [na estakadzie - te dużeee schody :P ], tam poczekamy i udamy się wspólnie na pociąg o 13:35.
See yah! :)

a spotykajcie się, gdzie chcecie. U nas wTrójmieście jakoś nie ma niczego... :(

No a to spotkanie będzie już trzecim odbywającym się w Sosnowcu SŚFSW ;) Bo jakby nie było, należymy wszyscy do województwa Śląskiego, jak napisała Jaya :)

Clio=>jasne, że Zagłębie. A Bielsko to też nie Śląsk, tylko Podbeskidzie, a zjazdy śląskich fanów były już dwa. Województwo Śląskie, moja droga ;)

moja mama zawsze twierdzi, że Sosnowiec to nie Ślądk, tylko Zagłębie! A Wy tam robicie zjazd śląskich fanów... :P Bawcie się dobrze :)

Tom pobił dzieciaki?! hahahaha co za Koleś :D

OOOOOOO..... spotkane!! .... co prawda po zeszłorocznym (jak Tom pobił jakieś dzieciaki) to pewnie nas miejscowe żule pobija.... ale ... mam nadzieje, żę nie bede najwolniej uciekał ;P:D

łoh, to to by było moje jubileuszowe spotkanie :)

Powinnam być, dojadę raczej autobusem bo mam bezpośredni do Sosnowca z moich "rubieży":P

Hehehe.. Będę :D

Cool? A zatem zapraszamy, Zalewie, za ową "granicę". Paszportu nie trzeba. Wystarczy, jak wjeżdzając powiesz "ujrzałem światło drogi prawdy" :P Bo to w końcu Yuuzhan'tar ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.