Świat Filmu

"V jak Vendetta", kolejny film Natalie Portman.

stopklatka.pl

"V jak Vendetta". 'V' w całej okazałości Od ponad miesiąca trwają prace na planie filmu "V jak Vendetta". W sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące głównego bohatera tego obrazu, tajemniczego 'V'.

Zdjęcia do "V jak Vendetta" realizowane były w studiach Babelsberg pod Berlinem oraz w Londnie. Tytułowy 'V' to anarchista w teatralnej masce Guya Fawkesa, który wypowiada wojnę systemowi. Akcja filmu dzieje się po wojnie atomowej w Londynie, który jest szarą, zamgloną metropolią pełną niebezpiecznych zakamarków. W rolę 'V' w filmie, który produkują bracia Wachowscy wraz z Joelem Silverem, wciela się Hugo Weaving, któremu na planie partnerują między innymi Rupert Graves, Stephen Fry oraz Natalie Portman.

Premiera "V jak Vendetta" w USA odbędzie się 5 listopada 2005. Polska premiera obrazu ustalona została na 9 grudnia 2005.


To własnie do tego filmu Potman ścieła włosy, pisałem o tym w tym newsie.Tagi: Natalie Portman (364)

Komentarze (9)

ach ta piekna buzka hugo :)

Buahaahahaha!!!
I to niby ja tylko w kółko narzekam??!!!!
:D :]]]

"pisałem o tym"
---
A ja myślałem , że to Freedon pisał.

Kyp Durron --> nie powiedziałbym. To nie jest typowa postmatrixowska produkcja. Taką nazwałbym raczej film The Island, który zobaczymy w wakacje, a w którym gra z kolei Ewan ( i tylko dlatego pójdę na to do kina :D )

Popłuczyny po matrtiksie.

ech... kolejne skopanie jakiegoś tam komiksu... :(

o boże...Hugo Weaving w roli głównej...fuuuuuuuuuuu....chyba pójdę na ten film tylko ze względu na to że Natalie tam gra...
no i jeszcze ta jej przebojowa fryzura;)

Niech no tylko ci dwaj debile sprobojol Lucasowi znow wykrasc oskara!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.