Świat Filmu

Zemsta Sithów pokonała Powrót Króla

Resztki Imperium

W miniony weekend w USA, ROTS pokonało w końcu "Powrót Króla" Petera Jacksona, tym samym stając się 7 filmem w historii USA, który zarobił najwięcej. Różnica pomiędzy ROTK a ROTS póki, co jest mała i właściwie wiele większa nie będzie.
Warto zauważyć, że w globalnym box office`ie, ROTK nadal mocno wyprzedza ROTS, które nie ma najmniejszych szans tam zwyciężyć.

Warto dodać, iż w USA jedynie Atak Klonów zarobił mniej niż którakolwiek z części Władcy Pierścieni.Tagi: Epizod III: Zemsta Sithów (879) Władca Pierścieni (128)

Komentarze (15)

Clio Selene Silvermoon ---> Zdrada!!!

ja osobiście nie dziwię się ani trochę, że Atak Klonów zarobił mniej niż WP. Na Dwóch Wieżach byłam 7 razy, na Powrocie Króla bodaj 6 - podczas gdy z Ataku wyszłam raczej... zdegustowana. Końcówką w każdym razie. I nie ciągnęło mnie, by znów to zobaczyć. No ale to moja osobista opinia.

wp jako film jest strasznie nudne

Mweheheh! Znów dalismy im dupy :) Nie no SW jest poprostu najlepsze, niema co :D

WP czytałem w 1991 roku a kiedy pierszy raz SW oglądałem to nie pamiętam już nawet ....więc SW zdecydowanie zwycięża ;)

Wole SW:)

A może ja... albo i nie bo i tak zdecydowanie wolę SW od WP.

Na pewno nie przeze mnie ;)

a mi sie bardziej podoba WP od SW muahahahaha, i co, zostanę zbluzgany?? :D

Czemu żyjemy w takim burdelu jak polska? (celowo z małej litery) WP było prawie tak dobre jak SW, ale prawie robi wielką różnicę:)

LotR nie jest złym filmem, powiedział bym nawet- bardzo dobrym. Z przyjemnością oglądałem każdą cześć. Mimo to SW ma tą niesamowitą magię i klimat, które wg mnie stawiają naszą sagę o wiele wyżej niż LotR :)

SW jest i tak lepsze od WP, po prostu SW nie jest filmem dla każdego, a WP każdy ogląda nawet żeby być na fali i móc się pokazać w środowsku fanów Warhammerów (ja widziałem tylko drugą część WP i jakoś nie żałuję...)

Same dobre wieści ostatnio :D A niewielka różnica również w nazwie :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.