Świat Filmu

"Indiana Jones 4" coraz bliżej

Resztki Imperium za onet.pl

Coraz szybciej do przodu posuwają się prace nad scenariuszem czwartej części przygód nieustraszonego poszukiwacza skarbów - Indiany Jonesa. Steven Spielberg, Harrison Ford oraz George Lucas wreszcie zaakceptowali pomysł Jeffa Nathansona na kolejne przygody zawadiackiego archeologa i historyka Indiany Jonesa (tradycyjnie wcieli się weń Ford). Nathanson ("Terminal", "Złap mnie, jeśli potrafisz") przejął prace nad scenariuszem po Franku Daraboncie, którego dzieło nie przypadło do gustu Lucasowi.

Wiele wskazuje na to, że zdjęcia do "Indiany Jonesa 4" wystartują zaraz po tym, jak Spielberg ukończy realizację dramatu "Munich". Twórcy przewidują, iż domkną scenariusz jesienią. Premiera samego filmu przewidziana jest na luty 2007 roku.Tagi: Indiana Jones (316) Steven Spielberg (247)

Komentarze (3)

Dziwi mnie że tak krótko będą trwały zdjęcia. Zazwyczaj taki projekt tworzony jest trzy lata...

no to dobrze :] Mam nadzieje że słowa "wreszcie zaakceptowali" oznaczają że scenariusz jest tak dobry a nie że w domyśle " cholera tyle już jego wersji było.. a niech strace zaakceptuje tą".. a pozatym zgadzam się z przedmówcą :]

Nareście coś się zacznie :D

Nie można tylko Star Warsa oglądać

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.