Świat Filmu

Ewan McGregor o tajemnicach związków damsko-męskich.

film.onet.pl

Pod koniec bieżącego tygodnia kończą się w Wielkiej Brytanii zdjęcia do "Sexual Nature", niezależnej komedii z udziałem kilkunastu najpopularniejszych brytyjskich gwiazd.

W realizowanej za niecałe pół miliona funtów produkcji - pełnometrażowym debiucie fabularnym dokumentalisty Edwarda Bluma, zgodziło się zagrać grono 17 najbardziej cenionych przez angielskich widzów aktorów. Czołówkę stanowią Ewan McGregor, Sophie Okonedo, Gina McKee, Tom Hardy, Eileen Atkins oraz Hugh Bonneville.

"Sexual Nature" to 7 przeplatających się ze sobą opowieści, w której 7 par próbuje w trakcie jednego popołudnia w londyńskim parku Hampsted Heath zrozumieć tajemnice związków damsko-męskich, seksu i miłości. Scenariusz autorstwa Aschlin Ditta ("The Catherine Tate Show") został zaakceptowany przez reżysera pod koniec czerwca. Całość finansuje jego firma produkcyjna - Tin Pan Films. Każdy z odtwórców był obecny na planie przez średnio dwa dni. Na realizację całości przeznaczono niecałe trzy tygodnie.

W 1996 roku Edward Blum otrzymał nominację do statuetki Brytyjskiej Akademii Filmowej za króktometrażówkę "The Last Post". Przez następne lata pracował dla BBC oraz Channel 4, realizując głównie, acz nie jedynie, dokumenty i programy rozrywkowe. W 2005 roku jego scenariusz do "Crimebusters" został nagrodzony w Cannes.Tagi: Ewan McGregor (407)

Komentarze (14)

To Bart a ja jestem niewinną ofiarą prowokacji!

Zboki z was!!!

Jedi Master Zalew ---> No puki jestem niepełnoletnia wole nie wiedzieć...

Lord Bart ---> Domyślam się czym i w jakim celu...

Kurna.. Takie filmy lubię ;d

--->Karina heheheh plakaty Obiego wyglądają jak ser szwajcarski :D:D:D miłego zgadywania

Karina-Riddle --> uwierz mi- nie chciałabyś wiedzieć, co siedzi w bartowskiej głowie bo to w niej zrodził się bzdurny mit plakatów...

Jedi Master Zalew ---> O to ja przepraszam, nie chciałam palnąć nic złego, trzpiotka zemnie, sorry...

Lord Bart ---> Nie śledzę zabardzo Forum bo nie umiem na nim się jeszcze zabardzo odszukać... Eee, ale o co chodzi z tymi dziurami w plakatach jeśli mogę wiedzieć?

-->Karina widzę że jesteś tu nowa... więc sprawy Zalewa są tematem tabu na forze:D:D:D:D ale czasem się coś wymsknie.

ZALEW NIE JEST GEJEM!!! Po prostu Bart ma swój świat.... Aż nie wytrzymałem i wpisałem komenta, co teraz mi sie nie zdarza bo komp mój jest w stanie bardzo złym :(

Eee... Wiem, jestem niepełnoletnia niepowinnam tego czytać ale co do tego ma Ewan?

Zalew jest Gejem?

Och, Ach! News tylko dla dorosłych! :P Zbulwersowaliśmy się!

Bart, zastanawiam się, kiedy te 'rozmówki męsko-męskie" się skończą. Albo Zalew się w końcu przyzna, albo Ty zapomnisz o co chodziło :P

nieee:P ja jestem tolerancyjny, ale te dziurawe plakaty :D:D

masz coś do Zalewa :]

szkoda że nie męsko-męskich... Zalew by sie ucieszył :D:D::D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.