Kolekcjonerstwo

Miecz świetlny Yody – dokładne zdjęcia

RebelScum.com

Jakiś czas temu informowaliśmy o dokładnych zdjęciach rękojeści z Epizodu III. Miecz Anakina możecie zobaczyć tutaj>>>, Obi-Wana tutaj>>> a Lorda Sidiousa w tym miejscu>>>.

Przyszedł czas na oczekiwaną rękojeść Yody. Warto wspomnieć, iż Mistrz Jedi posługiwał się już mieczem w Ataku Klonów w czasie walki z Dooku. Pojedynek nie został do końca rozstrzygnięty, gdyż Darth Tyranus uciekł z Geonosis. Dopiero trzy lata później, u kresu Wojen Klonów, Hrabiego zabił Anakin Skywalker.
Jednak w Zemście Sithów nie zabrakło sceny, w której Yoda ponownie walczy mieczem świetlnym. Chodzi o pojedynek z Darthem Sidiousem w senacie na Coruscant. Mimo wszystko, Mistrz Jedi w ferworze walki na Moc stracił rękojeść.
Warto wspomnieć, iż miecz Yody ma podobny schemat budowy jak ten, którym posługiwał się Anakin Skywalker w Ataku Klonów a nawet w Zemście Sithów. Co ciekawe rękojeść Dartha Vadera z Epizodu III czy Klasycznych Części Sagi również ma kilka cech wspólnych.
Miecz Yody kosztuje 250$ (około 800zł) w przeciwieństwie do broni Anakina, Sidiousa i Obi-Wana, które są w cenie 369$ (około 1220zł).

Poniżej prezentujemy zdjęcia rękojeści Mistrza Yody z Zemsty Sithów (możecie je również zobaczyć w tym miejscu>>>).Tagi: Master Replicas (36) Miecz świetlny (74) Replika (44)

Komentarze (3)

książka jest bardziej szczegółowa

a w filmie po walce z sidiousem yoda gdy spadł to on wziął ten miecz czy nie? w książce wziął ale w filmie chyab nie, co?

super i w dodatku tańszy od innych mieczy
yoda rulez

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.