Fandom

Relacja z CorusCon'u 2005

Outlander

Od Corusconu upłynęło juz trochę czasu, jednak zapraszamy do zapoznania się z raportem przygotowanym przez kilkoro Outlanderówców (a może Outlanderów?). Być może dowiecie się z niego czegoś ciekawego na temat minionego konwentu? ;)

Raport zbiorowy, wraz ze zdjęciami znajdziecie tutaj.Tagi: CorusCon (34) Konwent (437) Relacja (276) Warszawa (309)

Komentarze (6)

Pozazdrościć tylko! ;)

Małe sprostowanie rzędu zdjęciowego - co prawda komentarz o pochodzeniu wykorzystanych na użytek Raportu fotografii już się pojawił, aczkolwiek w najbliższym czasie umieszczone zostaną dokładne informacje co do pochodzenia poszczególnych zdjęć. Przeoczenie info w sumie zaszło z mojej winy - i autorów, którzy poczuli sie urażeni przepraszam i mam nadzieję, że nie mają nic przeciwko wykorzystaniu fotek w w/w Raporcie.
Amen.

Padme --> sorkis, rightes - racja. Po prostu jak pisałam Raportesa byłam zdechła (zresztą dalej ledwo żyję). Mam nadzieję, że innych nieścisłości i byków w Raportach nie ma :) pzdr t00 :)

pewnie wyjdzie ,że się czepiam :) chciałabym jednak zaznaczyć ,że Ceta zdobyła nagrode publiczności , ale pierwsze miejsce ex aequo Ona i ja. Pozdrawiam :* :P

Pewnie też na Coruscant, ale dopiero za rok (szit) mam nadzieje że zdrowie mi dopisze i nie dopadnie mnie zadna cholera.

a gdzie będzie kolejny CorusCon? bo ja sie na tym nie znam, a przyjsc bym chciał :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.