Fandom

Warsaw Game Show 2005 zakończony

Polish Outpost

Jesteśmy już po kolejnej edycji największych w Polsce targów gier komputerowych - Warsaw Game Show 2005, które odbywały się w hali EXPO XXI w dniach 26-27 listopada 2005.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na targach zjawił się Polish Outpost w czteroosobowym składzie: Bartosz "Colonel" Gaj (TK-1409), Michał "Mike" Herok (TK-1410), Rafał "Rif" Frąckiewicz (TD-1233) i Adam "Grey" Szary (ID-1426). W aktywny sposób promowaliśmy gry spod znaku Star Wars na stoisku ich wyłącznego dystrybutora firmy LEM, a zwłaszcza najnowszy tytuł LucasArts Star Wars Battlefront II, którego fabuła w większości poświęcona jest 501 Legionowi.Przez 6 godzin w sobotę członkowie Polish Outpost umilali czas uczestnikom targów. Każdy mógł zobaczyć na żywo postacie z Gwiezdnych wojen, porozmawiać na temat 501 Legionu, oraz oczywiście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na koniec członkowie Polish Outpost wraz z firmą LEM poprowadzili konkurs i wzięli udział w losowaniu nagród dla uczestników targów.

Temat WGS został także poruszony w sobotnim wydaniu Teleexpressu, które można ściągnąć pod tym adresem.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za liczne przybycie i zachęcamy do odwiedzenia Galerii>>, w której znajdują się zdjęcia z Warsaw Game Show 2005, oraz do dyskusji toczącej się w tym topiku na forum Polish Outpost, związanej z imprezą.Tagi: Battlefront II (35) Imprezy / eventy (142) Polish Garrison (128) Warszawa (309) Zdjęcia (319)

Komentarze (3)

wyszedlem

traz jeszcze bardziej żałuję ze wyszłem z kolejki :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.