Gry komputerowe

LucasArts tworzy sequele dwóch gier!

gry-online.pl

Jak donosi serwis gry-online.pl:

Znacie takie powiedzenie cisza przed burzą? Doskonale można dopasować je do firmy LucasArts, która w tajemnicy przed wszystkimi przygotowuje nie jeden a dwa sequele gier. Jeden z nich to wspomniana przedwczoraj Mercenaries 2, drugi zaś to... Star Wars: Knights of the Old Republic 3!

Rewelacje te pochodzą od redaktorów serwisu IGN, którzy zaniepokojeni przedłużającą się ciszą ze strony firmy LucasArts postanowili przeprowadzić w tej sprawie swoje prywatne śledztwo. Ponieważ o Mercenaries 2 nieco już napisaliśmy, skupmy się więc na KOTORze. Oczywiście, ponieważ jest to nieoficjalna wieść, niewiele wiadomo na temat kolejnej części gry, poza tym, że za jej produkcję odpowiedzialna jest firma Obsidian Entertainment.

Gracze mogą spodziewać się większej integracji i interakcji z bohaterami niezależnymi, dodatkowo zmieniony ma być system walki, która teraz odbywać się będzie całkowicie w czasie rzeczywistym. Nieznane są obecnie docelowe platformy, na których KOTOR 3 miałby się pojawić (o ile do tego dojdzie).Tagi: The Old Republic (492)

Komentarze (15)

Super wiadomość, mam nadzieję, że to się sprawdzi i, że KOTOR III będzie realną rzeczą, a nie tylko fikcją ;-). Zastanawia mnie jedynie forma walki w czasie rzeczywistym. Czy to aby nie popsuje charakteru serii KOTOR? Czas pokaże. Może się okaże, że KOTOR III będzie przez to jeszcze lepszy, heh. W życiu zdarzają się takie rzeczy, które nawet filozofom się nie śniły, hehehe :-D.

Który to już news z domysłami o KOTORze 3...

Star Wars: Jedi Knight Academy of the Old Sith Lords? :>

No i fajnie, uwielbiam kotory. Liczyłem jednak na to że najpierw zabiorą się za następnego JK albo za coś w stylu X-Wing Alliance. Ale nie ma co narzekać. Nie jestem tylko pewien czy aby walka w czasie rzeczywistym była dobrym pomysłem...

kotor 3?
do sklepów (jak wyjdzie)

TheMichal Kotor III raczej nie ukaże się na PS3 bo Kotor I i II ukazały się na Xboxa i dlatego że Lucasarts bardziej współpracuje z Microsoftem a nei Sony.

ehh... lepiej zrobiliby kolejną część JK, bo KOTOR mnie trochę nudził przez ten brak elementów zręcznościowych.

W czasie rzeczywistym to mieli na myśli, że nie będzie przerw (pauz), walka będzie w stylu JKO, JKA, tak mi się wydaję, a tak pozatym to wspaniała wiadomość :D

Hmmmm walka w czasie rzeczywistym ?! Czyli pewnie coś jak Morrowind albo zrobią z tego Star Wars Jedi Knight Knight of the Old Republic 3, ciekawe bo system walki z aktywną pauzą nie był głupim pomysłem.Troche to dziwne i mam przez to pewne obawy :/

do czasu premiery KOTORa3 na pewno będę miał już Xboxa360 (albo PS3 - ale jeśli KOTOR3 będzie exclusive dla iksa, to ta przewaga może chyba przesądzić o tym, jaką kupię konsolę...)

Niestety mój komputer jest zbyt słaby żeby pociągnąć Kotora 3 ,więc pozostaje mi tylko kupno Xboxa 360 na którego na pewno będzie, a niestety Xbox 360 kosztuje kupę kasy mówie oczywiście o wersji Premium bo Core nie wchodzi w rachubę.

Niech tylko spróbują schrzanić coś w KOTORze 3, to dowiedzą się jak ostra jest mandaloriańska stal :)

To Fantastyczna wiadomość!!

A miałem nadzieje ze chodzi o kontynuacje X-Wing Alliance, ale chyba sie nie doczekam :( Coz, ciesze sie z tego co mam...

no to się szykuje gra idealna - wielowątkowa fabuła + klimat tych czasów + system walki pewnie mieszanka JA i E3 video game = gra idealna (przynajmniej dla mnie...)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.