Książki

Nadchodzą e-Booki

Resztki Imperium za StarWars.com

Jak donosi oficjalna, w USA na nowo zabrano się za e-booki. Nowy program ich publikacji nie polega już na tym, że są to krótkie opowiadania publikowane przed książką w twardej okładce, ale całe książki, z tym, że wcześniej już wydane.

W roku 2001 wydano trzy książki z serii Nowa Era Jedi (Wektor pierwszy, Mroczny przypływ I: Szturm, Mroczny przypływ II: Inwazja), oraz w 2005 scenariusz do "Zemsty Sithów". Wśród opowiadań będących zapowiedziami książek wydano: "Darth Maul: Sabotaur", "Recovery", "Ylesia", "Fool's Bargain" i "Rój" (The Hive).

Teraz pilotażowy program składa się z wydania w wersji elektronicznej 9 książek. A są to:Tagi: Del Rey (440) eBook (64) Mroczne Gniazdo (23) Nowa Era Jedi (173) Wojny Klonów (książki) (86)

Komentarze (8)

Yun-Yuuzhan> po ostatnim padzie swcomics ściągnąłem wszystkie ebooki z hungryewoka [na wszelki wypadek, w końcu ewok stoi na swcomics] i całkiem szybko ściągało, bez żadnych problemów.

Może dzięki temu te pozycje szybciej trafią za Odrę =P
Yun-Yuuzhan -> ja ściągam angielskie wersje i musze ci powiedzieć, ze goście od tej strony jakoś źle umieszczają pliki na swoim serwerze - TJK nie jestem w stanie ściągnąć, jakby plik był uszkodzony. Pewnie to sao dotyczy innych języków =P

Calsann -> Co ostatnio jest z hungryewokiem? Ja nie moge nic ściagnąć :/ A ty? Chciałem SbS po polsku dal kolegi i nic :/

who cares? mamy hungryewoka...

Nic nowego, specjalnego. Ot "papier" przełożony na e- dla kilku dolarów dodatkowego zysku.

A czy będzie tłumaczenie na polski ? Z angielskim u mnie cienko ;D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.