Świat Filmu

Miss Potter. Emily Watson z Zellweger oraz McGregorem

Stopklatka

Jak donosi Stopklatka:

W marcu ruszą zdjęcia do "Miss Potter" filmu, w którym na planie spotkają się Renee Zellweger oraz Ewan McGregor. Do obsady obrazu dołączyła niedawno laureatka dwóch oscarowych nominacji Emily Watson.

"Miss Potter" będzie filmową biografią pisarki Beatrix Potter (Zellweger), kobiety, która w czasach wiktoriańskiej Anglii przeciwstawiła się konserwatywnemu i szowinistycznemu środowisku, swojej despotycznej matce i została autorką bestsellerowych powieści dla dzieci. Watson zagra tu rolę Millie, siostry Normana Warne'a (MdGregor), kochanka i wydawcy Potter.

Za kamerą w czasie realizacji filmu stanie Chris Noonan. Będzie to pierwszy film tego reżysera od czasu "Babe - świnki z klasą" z 1995 roku. "Miss Potter" ma być połączeniem filmu fabularnego i animowanego. Na ekranie ożywać będą, stworzone komputerowo, zwierzęce postacie występujące w książkach Beatrix Potter.

Renee Zellweger i Ewan McGregor spotkali się wcześniej na planie filmu "Do diabła z miłością". Watson podpisała także kontrakt na role w "Shantaramie", nowym filmie Petera Weira, w który zagra także Johnny Depp.Tagi: Ewan McGregor (416)

Komentarze (5)

Zresztą był adaptacją swego rodzaju, książki Folwark zwierzęcy :> film był niekiepski... A co do Ewana wróżę mu jak najwięcej nagród :D

Kasowego sukcsu nie wróżę ale życzę jak największej liczby laurów :)

Nie przesądzajmy od samego począku. Nie zapominajmy Babe był filmem dla dzieci i inaczej go postrzegamy

czemu mam wrażenie, że to będzie klapa... "babe..." to był moim zdaniem nieudany film

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.