Komiksy

Komiksy na jesień 2006

RI za StarWars.com

Na oficjalnej pojawiła się zapowiedź kilku komiksów, których możemy spodziewać się we wrześniu 2006 i później.I choć seria Star Wars Legacy zadebiutowała dopiero w zeszłym miesiącu, nie przestanie nas zadziwiać swą zdumiewającą wizją przyszłości uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oto pierwsze spojrzenie na czwarty tom serii, w której sekret, który wstrząśnie całą galaktyką zostanie ujawniony w samym sercu bitwy! Nadchodzi czas, w którym pękają stare przyjaźnie i zawiązują się nowe, dotychczas niemożliwe do przewidzenia sojusze, a bezwzględne siły zła będą usiłowały zniszczyć je z jeszcze większym wigorem. We wszechświecie stojącym na krawędzi zniszczenia lub ocalenia, działania grupy osób, po której nikt się nic nie spodziewał, zadecydują o losach wszystkich. Dotychczas nieokreślona przyszłość Gwiezdnych Wojen bierze zaskakujący skręt w tym najnowszym numerze Legacy.

Star Wars Legacy #4 pojawi się 6 września i jak zwykle będzie to dzieło Johna Ostrandera, Jan Duursemy, Dana Parsonsa, Brada Andersona z okładką Adama Hughesa.Tymczasem w odległej przeszłości „Gwiezdnych Wojen” domyka się opowieść „Flashpoint”, gdy ścigany padawan Zayne Carrick i jego współzałoganci „Ostatecznosci” podejmują się najbardziej niebezpiecznej z dotychczasowych misji, podróży w głąb terytoriów Mandalorian, by ocalić jednego z towarzyszy. Z małą pomocą niespodziewanych sojuszników, Zayne i jego gang muszą odnaleźć zapomnianą kosmiczną stację, która niegdyś służyła Republice do badań, a obecnie jest w rękach mandaloriańskich naukowców, pełnych złych intencji. Jeśli ktoś myśli, że mógłby tak po prostu stamtąd odlecieć, wraz z przyjacielem, musi być szalony. Oni z pewnością są.

Star Wars: Knights of the Old Republic #9 Johna Jacksona Millera, Dustina Wavera, Michaela Atiyeh z okładką Briana Chinga pojawi się w USA 27 września.Tymczasem w listopadzie dwie kompletnie różne serie pojawią się w zbiorczych paperbackach. Pierwsza z nich to seria o ulubionej parze Rebelianckich partaczy i nieudaczników – Tagu i Binku. 104 stronicowy komiks nazwany „Tag & Bink were here” będzie zbierał ich przeróżne przygody, które powstały na przestrzeni lat. Tag Greenley i Bink Otauna zostaną wplątani w najważniejsze wydarzenia Gwiezdnych Wojen ze swojej woli lub wbrew jej. A w tle przewiną się największe znakomitości galaktyki.

Serię komiksów napisał Kevin Rubio a za rysunki odpowiada Lucas Marangon. Korory to dzieło Michelle Madsen i Dana Jacksona.
Komiks ukaże się 8 listopada.W tym samym okresie pojawi się też pierwszy zbiorczy zeszyt serii Knights of the Old Republic „Commencement”.
Osadzony cztery tysiące lat zanim Luke Skywalker zniszczył Gwiazdę Śmierci na orbicie Yavina, opowiada historię samotnego padawana, którego ściga między innymi jego własny mistrz, ogarnięty rządzą zabicia swojego ucznia.

Komiks jest wspólnym dziełem Johna Jacksona Millera, Briana Chinga, Travela Foremana, Michaela Atiyeh i Travisa Charesta.
Pojawi się 22 listopada.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (238) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) Tag i Bink (10) TPB (138)

Komentarze (14)

Burzol --> czyli jendak więcej niż 5 zeta.....?

Lady Morte -> Kiedy te 104 strony, to jest zbiór wydanych już zeszytów. Czyli te dwa co były w Polsce i te dwa co (miejmy nadzieję) dopiero w Polsce się ukażą.

To czemu tego po prostu nie nazwali Empire 41-45 skoro i tak wewnątrz zeszytu jest takie oznaczenie?

Valorum-nie doszli do wniosku, że jest badziewny, tylko ta seria miała się składać z pięciu zeszytów. Piąty wychodzi w sierpniu więc siłą rzeczy we wrześniu już nie może wyjść kolejny zeszyt z tej serii :) CZytałem gdzieś wywiad z autorem tej serii, że podobno pisze historię do drugiej serii Rebellion.

Nie ma we wrześniu Rebelliona - widać sami twórcy doszli do wniosku że komiks jest badziewny.

Jaro --> 104 str i 5 zeta? jakoś tak nie wierzę...:D

Ciekawe cóż takiego strasznego ma się stać w tym nadchodzącym numerze Legacy?

Lady Morte ---> jak już mówiłem, jestem prawie pewien, że go wydadzą i na pewno każdy zeszyt będzie kosztować 5 zł.

Z nowych Tagów i Binków zdecydowanie najlepszy jest "Revenge of Clone Menace" :D :D, "Return" jest taki sobie...
"Commencement" można już zamawiać w Amazonie za ok. 19 USD - na Amazonie piszą, że 25 grudnia. "Taga i Binka" też można za 15 USD - od 25 listopada.

Lady Morte--> nigdy;]

Matiz ---> obecnie nie ma takich planów, pewnie dlatego, że Tag nie jest obecnie priorytetem dla fanów, ale mogę się założyć, że wkrótce i go wydadzą.

Ten gość w białej szacie z pierwszej okładki mi kogoś przypomina...

Prosze, prosze. Tag i Bink po raz kolejny :)
A co do wydania w Polsce .. Inne części (oprócz Mandragorowych wydań) zostana wydane?

no to szykuje się 104 strony totalnej śmiechawy :D swoją drogą ciekawe kiedy w Polsce się cudo pojawi (i ile będzie kosztować). uwielbiam tych dwóch kolesi :D :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.