Komiksy

Zapowiedź "Dark Times"... - UPDATE!

Sick, W. Antilles i Forum Dark Horse

Dark Horse nie przestaje nas zarzucać nowymi pomysłami. Podczas, gdy serie Rebellion, Legacy i Knights of the Old Republic trwają sobie w najlepsze, Czarny Koń planuje wypuścić jesienią na rynek kolejny ciąg mini-historyjek, pod wspólnym tytułem Dark Times

Pierwsza mini-seria w ramach Dark Times nosić ma tytuł "The Path to Nowhere", a za jej scenariusz odpowiadać będzie Mick Harrison na podstawie pomysłów Wellesa Hartley'a, rysunkami zajmie się Douglas Wheatley, a kolorami znana z Purge Ronda Pattison.

Akcja serii ma się dziać po wydarzeniach we wspomnianym Purge i nawiązywać do wątków z powieści Czarny Lord Jamesa Luceno. Jeśli tak będzie, można mieć nadzieję na ujednolicenie postaci Vadera, tak odmienne w różnych pozycjach koncentrujących się na tym okresie.
Na ile te nadzieje się sprawdzą, przekonamy się już w październiku.

Nastały mroczne czasy. Chociaż Imperium Palpatine'a wprowadziło twarde rządy na planetach należących niegdyś do Republiki, galaktyka pogrąża się w morzu chaosu, bezprawia i rozpaczy.

Na Coruscant Darth Vader pragnie poznać plany na przyszłość Imperium, snutą przez jego mistrza. Ale czy poza przejęciem władzy były tu jakieś plany? Na Nowym Plymptonie mistrz Jedi Dass Jennir prowadzi nosauriańską armię do walki o straconą sprawę. Czy tak ma wyglądać rola Jedi w nowej galaktyce?

Dark Times #1 jest wstępem do nowej ery w historii "Gwiezdnych Wojen", ery, w której przyszłość zapowiada się ponuro, zło jest wszechobecne, a wszystkie ścieżki prowadzą donikąd...
Temat na Forum

UPDATE Jak donosi Sick na Forum, tytuł Dark Times będzie wydawany mini-seriami naprzemiennie z Rebellion, tworząc jakby jedną serię ongoing, w której każda historia będzie się składać z pięciu zeszytów.Tagi: Dark Horse Comics (790) Mroczne czasy (Dark Times) (143)

Komentarze (13)

O_o ale wypas (ale tylko w sensie fabularnym). Tylko dlaczego znowu komiksy?? Ja chcę książki!!!

jak dla mnie Rebellion jest jednak słabiutki (traktuję go jako kontynuację podobnie słąbego, z drobnymi wyjatkami, Empire), co do KOTORa to juz po oświadczeniu przez Dark Horse, że będzie to nawiązanie do gry a nie komiksów nie liczyłem na wiele i niestety nie pomyliłem się:( za to Republic #79-80 to dla mnie rewelacja i Purge także bardzo mi się podobał więc akurat na Dark Times czekam z niecierpliwością

E tam, Rebellion jest fajny... niewyszukany, ale fajny...

Chodziło mi o 1,5 numeru Legacy.

"Dark Horse nie przestaje nas zarzucać nowymi pomysłami." ==> no nie bardzo: w tegoroczną rocznicę obiecywali cuda-niewidy, a tymczasem mamy na razie 1,5 numeru, Rebellion czyli Empire bis to syf jakich mało, a do KOTORA były dużo wyższe oczekiwania.

One nigdy nie były specjalnie wyszukane. Już w TPM broń Gwardii Naboo ma wygląd łudząco podobny do naszej, ziemskiej. A broni palnej w SW jest multum, nie wiem, czy gdziekolwiek ktokolwiek to liczył... w każdym razie pewne podobieństwa mogą się pojawiać.

Broń, którą trzyma człowiek w lewej ręce wygląda jak P90, a trzecia istota po jego prawej stronie wygląda jakby miała karabin z granatnikiem z naszych czasów. Hmm... czyżby skończyły im się pomysły na militaria??

Czyli jednak historia Jennira będzie kontynuowana... Mam nieodpwrte wrażenie ze mamy tu doczynienia z tym samym czym było pojawienie sie Rebelliona czyli znieniona nazwa a historia ta sama...

"Na Nowym Plymptonie mistrz Jedi _Dass Jennir_ prowadzi nosauriańską armię do walki o straconą sprawę."

Yaaaay! <banan mode>

Oto sposób na nieprzemijającą miłość do SW - nie oczekiwać nowatorstwa. I od razu człowiekowi łatwiej ;].

O właśnie, a ten Jedi "konik-blondasek" na obrazku to przecie typu z SW Republic 79-80: Into the Unknown. Ale beka.

Jaaaaa. Mroczna nazwa. mroczny klimat, mroczny czas. Znowu Vader lata za Jedi - Jaaaaa. To musi być hit. Musi jaaaaaaaaaa. Ale klimatycznie. Jaaaaaaa.

Kiedyś czekałem na historyjki z tego okresu, ale teraz gdy każda z nich zamknęła się w szufladzie - Vader roz$@%@ Jedi, stało się to kosmicznie, komicznie, alergicznie NUDNE.

Co do marzeń - p2p je rozwiewają. :ŻENUŁA:

powinno być ciekawie, a w Polsce... marzenia

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.