Klasyczna Trylogia

Nawiązanie do THX 1138 w ROTJ znalezione!

RebelScum.com

Po ponad 23 latach szukaniach, w końcu wygląda na to, iż udało się ostatecznie znaleźć nawiązanie do THX 1138 w „Powrocie Jedi”. Tak przynajmniej donosi RebelScum.com .
Wygląda na to, że na tę największą zagadkę w historii fandomu, odpowiedziała firma Slideshow wydając figurkę Lei w stroju Boushha. Na łamach RebelScum.com pojawiło się zdjęcie ukazujace numer THX 1138 na hełmie figurki. Widać na nim, że to właśnie Leia miała na sobie ten numer w filmie. Poniżej prezentujemy zdjęcie hełmu. Teraz pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie.


Warto dodać, że pomysły na znalezienie 1138 w ROTJ były naprawdę różne, także związane z liczeniem postaci w kadrach (więcej).Tagi: Epizod VI: Powrót Jedi (481) nawiązania (87) THX 1138 (27)

Komentarze (11)

wiele hałasu o nic.

Mi sie wydaje ze to prawda z tym boushhem... zrobilem zblizenie 1600% na filmie i wydac wyraznie "az" dwie pierwsze litery 11.

już bardziej naciągnąć tego nie mogli

Grubymi nićmi szyte.
Ot, co!

fajnie :D Troche czasu minęło żeby ktoś to zauważył

I fajnie :) Mam nadzieje że to potwierdzą :)

Darth Brother > Przez 23 lata tabun fanatyków ze względu na brak zbliżeń w filmie nie mógł sie doszukać cyferek "1138" w RotJ, a teraz w związku z tym... w zasadzie nic sie nie stanie ;]

Hmmm...a może ktoś mi prościej wytłumaczyć, o co chodzi? :)

Troche późno ajak nie potwierdzą to może niema nawiązania?

Ale jaja, ciekawe czy potwierdza.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.