Gry komputerowe

Więcej gier z klockami LEGO w roli głównej?

Gry-OnLine.pl

LEGO Star Wars: The Original Trilogy prawdopodobnie nie będzie ostatnią grą firmy Traveller’s Tales, w której pokierujemy charakterystycznymi ludzikami, zbudowanymi za pomocą najpopularniejszych klocków świata.

W wywiadzie udzielonym czasopismu PC Zone, Jonathan Smith z Traveller’s Tales zapowiedział, że jego firma ma plany związane z produkcją kolejnych gier z nazwą LEGO w tytule. Aby tego dokonać, konieczne będzie jednak uzyskanie nowej licencji. Nie wiadomo czy twórcy gry podejmą dalszą współpracę z koncernem LucasArts. Gdyby tak się stało, istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejnym bohaterem zbudowanym z klocków byłby Indiana Jones. Wielu graczy z pewnością ucieszyłaby taka informacja.

Aktualnie Traveller’s Tales opracowuje drugą odsłonę cyklu LEGO Star Wars, która na rynku pojawi się we wrześniu bieżącego roku. Czy firmie uda się kontynuować serię niezwykle popularnych gier, przekonamy się już w niedalekiej przyszłości.Tagi: LEGO Star Wars III: The Clone Wars (26)

Komentarze (4)

Harr, wiedziałem. I pisałem.

Tak. Już to widzę. Pewnię wydadzą Jedi Knighta z klocków :P.
hmm... ale jak się by tak zastanowić ... to nawet fajny pomysł :D

Z grami opierajacymi sie na OT bylby tego typu problem ze nie bardzo jest jaka gre zrobic, RPG nie moga bo by musieli dac wolna reke= brak spojnosci z filmem. Strzelanka juz w sumie jest-Battlefront;) Strategia tez jest, i ona chyba najblizej OT jest. Ja bym najchetniej zobaczyl cos a'la Jedi knight'a Sterowanie lukiem, od wyscigow na tatooine przez hoth, dagobah, bezpin az po throne room. Ale coz, pozyjemy zobaczymy :-)

Jestem ciekaw kiedy lucasarts zabierze się za poważne gry z OT

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.