Fandom

XIX Spotkanie Klubu Outlander...

Klub Outlander

Jak donosi szefostwo Outlandera:
Na XIX spotkaniu Outlandera w sobotę 9 września 2006 od godziny 14:00 w sali 109 w YMCE, będziemy po raz kolejny świetnie się bawić w gronie przyjaciół i znajomych. Nie zabraknie takich rozrywek jak gra w Star Warsowego Riska (i Ty możesz wykonać Order 66), konkursu muzycznego, czy w końcu gra w TCG - o ile dopisze ilość graczy (jedyna okazja by grac Duranowym deckiem). Zapraszamy serdecznie. Dla zwycięscy dnia, nagroda specjalna :)

Potem, około godziny 16:00 lub 16.30 zajmiemy się nieco poważniejszymi sprawami. Na tę godzinę wyznaczone zostało walne zgromadzenie członków Outlandera. Poruszone zostaną sprawy m.in.:

- Krótkie podsumowanie CorusConu
- Dyskusja na temat zmiany nazwy Stowarzyszenia i głosowanie
- Współpraca z Fantazynem
- Współpraca z Rassunem
- Wolne wnioski


Zapraszamy!Tagi: Warszawa (309)

Komentarze (6)

Masakra na Dagobah była najlepsza :)

Tak wyczekiwalem mojego *pierwszego spotkania* (jak to brzmi :D) i teraz nie moge isc... Szkoda. Ale bede nastepnym razem :)

Khameir --> to nie pierwsze i nie ostatnie ;) - jak nie na tym, to pojawisz się - hope so - następnym razem :) Zapraszamy :)

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... tylko nie 9 wrzesnia.................. tak chcialem przyjsc..... 9 zajety......... przelozcie na poludnie 8.... plissssssssssssss

'i Ty możesz wykonać Order 66' -> lol, rotfl, ja chcę, ja chcę ]:->

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.