Komiksy

Legacy #4 w USA...

Rebelscum.com

11 października w sprzedaży w USA ukazały się dwa nowe komiksy - kolejny numer cyklu "Legacy", oraz drugie już zbiorcze wydanie starych komiksów z serii X-Wing. Oto krótka charakterystyka:

Legacy #4

W ogniu bitwy odkryty zostaje sekret, który wstrząśnie całą galaktyką! Stare przyjaźnie zostaną wystawione na próbę, zawiążą się niespotykane nowe sojusze, a nieustępliwe siły zła będą dążyć do swych mrocznych celów z jeszcze większą siłą i determinacją. We wszechświecie pełnym zagłady i zbawienia, przeznaczenie wielu będzie zależało od niespodziewanych czynów kilkorga. To wszystko i jeszcze więcej w nowym, czwartym zeszycie "Legacy". Previev dostępny do obejrzenia tutaj. Warto zaznaczyć, że wprawdzie wg strony Dark Horse rysownikiem tego numeru jest Jan Duursema, to jednak zauważalna w numerze kreska (przynajmniej według mojej opinii) raczej nie należy do niej. Jaka jest prawda - miejmy nadzieję, że dowiemy się niebawem.

P. S. Przypuszczenia zostały potwierdzone - rysownikiem tej części rzeczywiście nie jest Jan Duursema, tylko znany fanom z "Knights of the Old Republic #5" Travel Foreman.

Star Wars: Omnibus - X-Wing Rogue Squadron Vol. 2 TPB

W środę dostaliśmy także drugi tom zawierający przedruki starych i cenionych komiksów cyklu "X-Wing". W tomie drugim otrzymaliśmy numery od 9 do 20, czyli podserie "Battleground Tatooine", "The Warrior Princess" oraz "Requiem for a Rogue". Czy to chodzi o potężną broń w rękach następców Jabby the Hutta, czy też zaprowadzenie pokoju na rozdartej wojną planecie, czy w końcu o ratunek dla załogi zestrzelonego krążownika na świecie opanowanym przez starożytne zło - żadne zadanie nie jest niewykonalne dla Eskadry Łotrów! Previev tutaj.Tagi: Dark Horse Comics (742) Dziedzictwo (Legacy) (231) Omnibus (80) TPB (138)

Komentarze (10)

Valorum - a nie wpadłeś na pomysł, że okładka wcześniej była w wersji previev i inny był wpis na stronie DH? O, no szok normalnie, prawda?

Przecież jest na okładce Ostrander-Foreman, polecam okulary. A komiks średni moim zdaniem.

Ami się podobają. W szczególności właśnioe Darth Maleval

oni wszyscy z tego "mualowego przedszkola" wyglądają komicznie :P

Ten Quarren (pisowni nie pamiętam ;P) jest taki bardzo komiczny, jak na mój gust ;P.

Mi te rysunki, w Legacy 4 wyglądają raczej na Travela Foremana.

A ja tam czekam na TPB... jednak :)

Burzol => Lol :))))))))) Jak dostanę w łapki to sprawdzę kogo wpisali na stronie autorskiej, jeśli będzie Jan to nie pozostanie nic, jak uwierzyć, że po prostu sięgnęła bruku... No chyba, że to jej córeczka się dorwała do ołówka ;)

A może po prostu Jan się oduczyła rysować? Może jej ręka uschła, jak jej John kazał takie rzeczy rysować? :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.