Fandom

VI Rzeszowskie Spotkanie Fanów Star Wars UPDATE

RAM

Dnia 16 grudnia odbędzie się szóste Rzeszowskie Spotkanie Fanów „Gwiezdnych Wojen” organizowane przez Rzeszowską Akademię Mocy. Spotkanie rozpocznie się tym razem wcześniej, o godzinie 15.00 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ulicy Okrzei 7, w sali audiowizulanej (drugie piętro).
Tematem przewodnim będzie "Zemsta Sithów" i wszystko co jest z nią związane.
Po godzinie 18.00 będzie miała miejsce mniej oficjalna część spotkania.
Zapraszamy wszystkich fanów, niezależnie od wieku, z Rzeszowa i okolic.

Temat na forum

Tych, którzy nie wiedzą gdzie znajduje się WDK odsyłam do mapkiUPDATE
Kolejne spotkanie niestety tym razem nie odbędzie się w WDKu. Decyzja o zmianie miejsca powstała z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przepraszam, że informacja zostaje podana do wiadomości tak późno ale sami się o niej dopiero kilka godzin temu dowiedzieliśmy.
Nie znaczy to jednak, że spotkanie się nie odbędzie, wręcz przeciwnie. Data oraz pora rozpoczęcia nie ulegają zmianie. Wszystkich chętnych zapraszamy 16 XII (sobota) na godzinę 15. Spotykamy się pod Wojewódzkim Domem Kultury na ul. Okrzei 7. Dopiero na miejscu poinformujemy gdzie odbędzie się spotkanie.Tagi: Rzeszów (182)

Komentarze (3)

DarthDdaniel --> raz wystarczy, jak to podasz, nie musisz cały czas podawać tej samej wiadomości - będę wycinał, jeśli jeszcze raz zdublujesz. A poza tym myślę, że takie rzeczy jeśli już, to pisz na forum.
Dziękuję za uwagę.

Bardzo ładny plakat. ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.