Bastion

Bastionowa Wigilia na Kantynie...

Kantyna

"Prawie" wigilijne spotkanie odbędzie się na naszej Kantynie już w najbliższą sobotę (23.12.2006) o godzinie 20:30. Zapraszamy do uczestnictwa w rozmowie, w której między innymi dokonamy ustaleń a propos przyszłorocznych rozrywek na czacie. Na razie planujemy pisanie wspólnego fan-fika, o czym podyskutujemy już w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy.



Tagi: czat (44) Święta (99)

Komentarze (24)

Nie smuć się. Za rok też będzie to samo xD

Nudno, syfnie, i jakoś tak atmosfery świątecznej nie było ;\.

No i Immobilajzer wykrakał, i nie mogłem wpaść na wigilijną kantynę. Kurcze.

Zgadza się spędzam z hal owce i barany.
Czujcie się zaproszeni. Obecność obowiązkowa.

Baca zapewne bedzie w górach "spedzać" (w) sylwka :D.

Cheers.

Cóż, szkoda, jakoś jednak chyba przeboleję twoją stratę, zią

Niestety, nie mam zwyczaju pijać z ludźmi do monitora. W tej kwestii zostajesz sam, zią.

Stary naprawdę możesz to zrobić? A szampana tez ze soba weźmiesz, prośba man ?

Mogę wpaść, ale tylko na momencik, popatrzeć jak tam siedzisz, a jednocześnie układasz solitaire'a. Zawsze coś podpowiem jak zagrać.

Mam dziwne przeczucie, że 20:30 w sobotę to akurat moment, gdy 90% z nas będzie miała coś* do robienia; jeśli 90% z tych 90% usiądzie przy kompie, zamiast zrobić to coś, to oberwie mu się, że hej! :P

*czytaj: tzw. Świąteczne obowiązki

A co Baca, wpadasz na sylwka na kantyne i nie chce być samotny? ;]

Miło mi, że spotykacie się w moje urodziny :)

Sylwestra też zróbcie na Kantynie.

Halcyonie, cieszę się, że w taki sposób do tego podchodzisz;). Bardzo chętnie przyjdę spędzić tą wcześniejszą wigilię z fanami SW i obiecuję, że - przynajmnie ja - będę się zachowywał w duchu tego naszego święta.

Trem --> operatorem 23.12.06 bedę zapewne ja. Mam gdzieś jakiekolwiek osobiste porachunki, ideologie, gestapo, Prawdziwych Kantynowiczów. Nigdy wcześniej nie byłem tyle na kantynie. Jak chcecie to bądźcie. Jak będzie coś nie tak jak powinno to was i każdego kto będzie wprowadzał nieporządek nie będzie. Krótka, prosta piłka bez apelacji. Jedno ostrzeżenie i ban. Dlatego prosze, nie utrudniajcie mi tego.

Jakie moje poprzednie uczynki? Jeden, słownie JEDEN, z linkami do zdjęć nekro, a to i tylko po to, żeby Calsanna wkurzyć.

Więc wiesz, Bart, Lord po prostu jest uprzedzony i woli banować a nie rozmawiać. Jeszcze by musiał użyć... argumentów! Niskie.

Po pierwsze coś takiego rozładuje napiecie. I pozwoli wszystkim korzystać z Kantyny co, szczerze powiem, powinno być przyjemnością, a nie wiecznym uzeranim się.

Zresztą każdy chyba wie za co poleciał?? Np. to co widzialem, czyli Trem-posłaniec i "vagina"... no to chyba jest jednoznaczne. Już za czasów rzymskich posłaniec ze złymi wieściami był gilotynowany.

Pamiętem jeszcze Miamiego i jego altera: Stary_Majamiego czy jakoś tak. Lubię go, ale wcale się nie dziwię, że LS NA WSZELKI wypadek chcąc mieć spokój skrócił go.

Ja sie domyślam poprzednie uczynki wyrabiają wam taką, a nie inną opinię i taką, a nie inną reakcję. Może gdyby się to przytrafiło raz albo dwa wszystko byłoby o.k. Ale za notoryczność...

Ja też nie jesteś święty. Wielokrotnie rzucałem mięchem na tym forum (na Kantynie akurat nie :P). Ale to były stany ostateczne a nie norma językowa. Chyba można się spokojnie wypowiedzieć bez k*, ch*, p* ??

Ciekawe co rozumiemy pod pojęciem "wkurwienie Lorda". Czyżby witanie się bez pokłonów i całowania w nogi?

Ja tam bym proponował świąteczną abolicję dla wszystkich zabnowanych na Kantynie. Niech Swięta będą czasem pojednania i szansy na poprawę złych uczynków < :P :D >

A kto wku**i Lorda wtedy niech ma przewalone na wieki wieków.

Trem i lukaszzz ---> wyjaśnijcie to raz na zawsze na privie - nie róbcie tutaj jakichś wzajemnych pretensji i przepychanek.
Wesołych Świąt i ogólnie peace :)

biedny placzacy zbanowany trem... ;>

Yeppa w końcu może ruszy cos ciekawego.

Ciekawe czy ktoś znajdzie czas, żeby sprostać obowiązkom operatora.

Ba, ciekawsze jest to, czy w ogóle pozwolą się przywitać. Bo ostatnio istne gestapo panuje na kantynie. Bo kantyna jest tylko dla wybranych.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.