Fandom

Ale kosmos!

Yako

Już po raz 15. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w najbliższą niedzielę, 14 stycznia w rytmie naszych serc, a po raz drugi dla ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach.
W tym KOSMOSIE nie może nas zabraknąć, dlatego zjednoczone siły bydgoskiego, warszawskiego i trójmiejskiego fandomu, po raz kolejny udzielą wspracia działaniom Jurka Owsiaka.

Tak oto:

 • w Bydgoskim Multikinie odbedzie się mega impreza z licznymi atrakcjami, zabawami, koncertem, postaciami z Sagi - niepowtarzalna okazja by spotkać Rycerza Jedi, Stormtroopera lub Sitha i zdobyć unikalne gadżety w imię pomoc dzieciom; bliższe informacje w tym miejscu;
 • w Warszawie na Trakcie Królewskim akcja "Wrzuć Pan grosik Szturmowcowi oraz Rycerzowi jedi", czyli wspieramy WPiA UW, kwestujemy w strojach (znów okazja, by uścisnąć dłoń filmowym postaciom), bawimy się i jeszcze raz kwestujemy!

  Pokażmy tego dnia, że stać nas na więcej, i możemy pomóc razem! Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do wspólnej zabawy i działań na szczytny cel. Niech moment w którym rozbłysnie światełko do nieba będzie chwilą, w kórej wszyscy poczujemy jak wielka MOC drzemie w każdym człowieku...  Tagi: Bydgoszcz (146) Dla dzieci (81) Imprezy / eventy (141) Trójmiasto (46) Warszawa (309) WOŚP (28)

  Komentarze (14)

  Czy ktoś wie jaka melodia leciała w czasie fajerwerek w wawie?? Ekstra była :)

  A część w ogóle nie przyjechała, ha ha. I to jest dopiero beka.

  Trójmiasto przyjechało do Bydgoszczy, aktualnie trwa końcówka imprezy - światełko do nieba na Starym Rynku. Niestety musiałem się urwać by móc stukać wiedzę.

  Bydgoszcz i Wawa- oki doki, ale gdzie tu coś o Trójmieście? ;/

  Baca - pewien inteligentny człowiek stwierdził nawet, że to się nadaje na główną Ossusa, cokolwiek ma on z owsiakiem wspólnego.

  Aha, zapomniałem dodać - pyszny plakat. <ok>
  Czuć w nim Skumulowaną Esencję Jądra Najgłębszej Czerni Mroku Ciemnej Strony.

  Niestety. Nie przyjadę, bo mam kolosa z GOJPu.

  Swoją drogą dwa osobne njusy o geekowspomaganiu Owsiaka (jakkolwiek ja i tak konsekwentnie od lat na Owsiaka nie daję - ale ze mnie "buc", ha ha) zamiast jednego wyglądają dość zabawnie...

  Ten Grievous jest po prostu słodki:P.

  dlaczego jest 2x "bydgoskiego" ?? :P:P

  Zapomniałem o jednym:
  http://img376.imageshack.us/img376/7892/wospfinalxj0.jpg
  To, żeby jedna osoba nie napisała, że nie przyjedzie bo nie ma "plakata".

  :) To fakt, na żaden plakat WOŚP do tej pory się nie natknąłem, z domu wprawdzie wychodzę, ale nie tam, gdzie takowe plakaty zazwyczaj wiszą :D Dzięki wielkie za wyjaśnienie :)

  Ha, widać, że drogi Łotr zbyt często nie wychodzi z domu. Jakby wychodził to by zauważył, że na wszystkich plakatach Wielkiej Orkiestry w tym roku widnieje napis "Ale Kosmos".
  Po ujrzeniu tego plakatu, bądź zobaczenia zwiastuna w Tv można łatwo się domyślić, że jest to hasło przewodnie tegorocznego finału. Dlatego to, fani z przeróżnych miast wspomagają orkiestrę jeszcze mocniej i widoczniej niż to bywało wcześniej.

  Hmm, wszystko fajnie i w ogóle, ale po dwukrotnym przeczytaniu tego newsa dalej nie wiem, co to wszystko ma z kosmosem wspólnego...

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.