Komiksy

Legacy #8 w USA...

Rebeliancka Szumowina

Na Walentynki Dark Horse zaprezentował nam dwa nowe komiksy. Pierwszy z nich to oczekiwana kontynuacja emocjonującego cyklu "Legacy", druga zaś jest zbiorczym wydaniem niedawno zakończonej pierwszej miniserii nowego cyklu "Rebellion". Popatrzmy:

Legacy #8

W zeszycie ósmym, stanowiącym pojedynczą opowieść, scenarzysta John Ostrander połączył siły z rysownikiem Adamem DeKrakerem ("Supergirl"). Pierwszy numer serii "Legacy" ukazał nam skutki ataku na Akademię Jedi na Ossus i zdrady Imperatora Roana Fela przez Sitha - Darth Krayta. Teraz nadszedł czas, by poznać machinacje i sekretne sojusze stojące za tymi czynami. Wielki Moff Nyna Calixte zbiera dane wywiadowcze dla całego Imperium. Darth Maladi robi to samo dla Sithów. Razem mogą stworzyć niepokonany zespół, zdolny zbić galaktykę z kursu... o ile przedtem sami się wzajemnie nie pozabijają! Od zasadzki na flotę Sojuszu Galaktycznego aż do szalonej ucieczki Roana Fela przed zamachem - prawdziwa historia obalenia Imperium przez Sithów nareszcie może zostać opowiedziana! Preview dostępny jest tutaj.

Rebellion - My Brother, My Enemy - TPB

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami dziś w sklepach za oceanem powinno się także pojawić zbiorcze wydanie pierwszej miniserii cyklu "Rebellion", dostępne w wersji TPB i zawierające zeszyty od #0 do #5. Imperialny oficer Janek "Tank" Sunber staje przed strasznym wyborem pomiędzy jego obowiązkami a lojalnością wobec przyjaciela z dzieciństwa - Luke'a Skywalkera - w tej opowieści o rebelianckich szpiegach, imperialnych zasadzkach i posępnym Darth Vaderze! Po uwolnieniu z rąk Imperium ważnego dla Sojuszu agenta Jorina Sola, Luke Skywalker przewodzi atakom X-Wingów na imperialne konwoje, by zdobyć konieczne zaopatrzenie dla floty Rebelii. Nie wie jednak, że Sol ukrywa tajemnicę, która zagrodzi całemu Sojuszowi. Co gorsza, gdy Luke otrzymuje zakodowane wezwanie od porucznika Sunbera, musi zadecydować, czy zaufać staremu przyjacielowi, czy też podporządkować się rozkazom Księżniczki Leii, wierzącej, że Tank może być częścią imperialnego planu schwytania największego bohatera Rebelii! Scenariusz Robert Williams, rysunki Brandon Badeaux i Michel LaCombe. Warto zaznaczyć, że w internetowym serwisie Amazon produkt jest dostępny w sprzedaży dopiero od 28 lutego, a wg głównej strony wydawnictwa Dark Horse nastąpi to dopiero 7 marca.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (237) Rebellion (39) TPB (138)

Komentarze (6)

Fuuj... Ta mof to obrzydliwa jest!!! Zresztą KOTOR rządzi!!! :))

ja dziękuję za takie coś...
na Wielkanoc będzie z kurczakiem/jajkiem na okładce :P

Wedge-> a co to Walentynki?

YY -> to Walentynki :P

Ten różowy napis to niby co?

;- )

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.