Komiksy

Dark Times #4 w USA... - UPDATE

Stajnia Czarnego Konia

W dniu dzisiejszym w sklepach w USA możemy nabyć czwartą część miniserii "The Path to Nowhere" cyklu "Dark Times", której pierwotna premiera wskazywała na datę 31 stycznia. Tym którzy zapomnieli (a większość, w tym i ja, zapewne tak ma) przypominamy, że zeszyt trzeci wyszedł z kolei na początku maja, więc tym bardziej najwyższa pora powrócić do przygód z okresu tuż po "Zemście Sithów".

Dark Times #4

Ile złych postępków odkupi ten jeden dobry? W imię pomocy swemu przyjacielowi - Bomo Greenbarkowi - Jedi Dass Jennir zmuszony był podjąć szereg wątpliwych czynów... ale żaden nie miał aż takiego potencjału destrukcji, jak ten, nad którym teraz myśli. A może to prawdziwy geniusz zła Palpatine'a? Jedi, ze zniszczoną pozycją i złamanym Zakonem, muszą stać się przestępcami i banitami, występując przeciw temu, czego niegdyś strzegli. Mroczne Czasy dopiero się rozpoczęły, a Dass Jennir już jest tak nasycony ciemnością, że wątpi, czy kiedykolwiek znajdzie powrotną drogę! Scenariusz Welles Hartley i Mick Harrison, rysunki Douglas Wheatley. Preview tutaj.

UPDATE:

STAR WARS: 30TH ANNIVERSARY - VOLUME 6 - ENDGAME - HC

Ten tydzień najwyraźniej upływa pod znakiem Dassa Jennira, jako że Dark Horse wypuścił dziś także szósty już tom kolekcjonerski swoich najlepszych komiksów w wersji hardcover. Bądź świadkiem historii Rycerzy Jedi, którzy stawili ostatni opór Imperatorowi Palpatine'owi w czasie i tuż po wydarzeniach z okresu "Zemsty Sithów"! Quinlan Vos toczy nierówną walkę, by osiągnąć niemożliwe - ocalić ukochanych od śmierci z rąk własnych żołnierzy. Mistrz Jedi Kai Hudorra bierze pod swoje skrzydła przerażoną Padawankę po tym, jak jej Mistrzyni pada ofiarą Rozkazu 66. Mistrz Jedi Dass Jennir musi zewrzeć szyki z grupą rebeliantów, których zwalczał kilka dni wcześniej. Grupa Rycerzy zamierza obalić świeże rządy Sithów - zastawiając pułapkę na nowego Lorda Sithów, Dartha Vadera! To wszystko w tym najnowszym wydaniu w ekskluzywnej wersji hardcover, gdzie trafiły komiksy stanowiące podstawę biblioteki każdego fana: powalające swym rozmachem zakończenie legendarnej serii "Republic", czyli miniseria "Hidden Enemy" (zeszyty od #81 do #83), oszałamiający wstęp do nowej serii "Dark Times" w postaci dwóch innych zeszytów z serii "Republic" - miniserii "Into the Unknown" (zeszyty #79 i #80), a także sławny w całym uniwersum komiks "Purge". Przypomnijmy, że komiks będzie można nabyć wyłącznie w sklepach sieci Direct Market, oraz że to specjalne wydanie nie będzie dodrukowywane. Scenariusz John Ostrander i Welles Hartley, rysunki Jan Duursema i Doug Wheatley.Tagi: Czystka (Purge) (28) Dark Horse Comics (788) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Republic (189) TPB (138)

Komentarze (7)

30th Anniversary ma bardzo udana ogladke.

UPDATE? wtf? :D

Nie ma to jak stylowe spóźnienie...

Wreszcie :P

Dzięki Szedale :P
I pamiętaj że mam nowego maila :* (draniu... dopiero misiek mi te linki wysłał ;P)

ok, to żeby uczcić tradycję, na listę mailingową pójdzie w październiku :D

Jaa... no wcześnie wypuścili ten komiks :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.