Książki

Star Wars Vault

oficjalna

Z końcem października fani Gwiezdnych Wojen w USA otrzymają kolejną gratkę z okazji 30-lecia, tym razem będzie to długo oczekiwane ''Star Wars Vault'', które pojawi się już 30 października (wspominaliśmy już o tym kiedyś).Napisany przez pracowników Lucasfilm: Steve'a Sansweet'a oraz Pete'a Vilmura przewodnik zawiera dziesiątki rzadkich fotografii, faktów, kolekcjonariów, a także nagrań zarówno od autorów tych kolekcjonariów jak i wybranych z archiwum Lucasfilm w Skywalker Ranch. Ale co czyni Vault tak innym, tak wyjątkowym to fakt, że jest w nim mnóstwo wkładek, od rozkładanych reprodukcji plakatów, biletów, programów koncertowych, t-shirtów, zakładek i wielu innych przedmiotów (w sumie 50), z których kilka nie wielu wcześniej widziało.

Ale by pełniej odebrać to niesamowite doświadczenie, trzeba włożyć przynajmniej jedną z dwóch dołączonych płyt CD, napełnionych pełną rzadkich nagrań publicznych. To prawie dwie godziny starych nagrań radiowych reklam, oryginalnych wywiadów, fragmentów radiowej adaptacji SW, kompletny sountrack Star Tours, komentarze George'a Lucasa i wiele innych rzeczy, które są wspaniałym soundtrackiem dla tej książki.

SW: Vault będzie także dostępny w kilku wersjach językowych. Cena na Amazonie wynosi około 50 dolarów.Tagi: Pete Vilmur (17) Przewodnik (160) Steve Sansweet (127)

Komentarze (8)

Ciekawi mnie tylko jedno- ile jeszcze kur... tych ,,rzadkich", ,,nieznanych" tudzież ,,niepublikowanych" fotografii Lucas ma jeszcze? o_0

Pewnie mnie ktoś wyśmieje, że niby fan, a nie wie, ale co to jest Star Tours (soundtrack)? Pierwsze słyszę.

hmmm.......tak se się prezentuje

OMG, ale gówno, typowo do wyciągania kasy z fanów. Nie mam najmniejszej ochoty.

Świetne tylko ze ta cena...

Tam tara tam tam tara tam tam taraaaaaaa tam! Wreszcie cos fajnego :)

Takich bajerków akurat nie lubię.

Chcę to mieć. Kto mi kupi? :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.