Komiksy

Zapowiedzi Dark Horse'a na marzec...

Yun Yuuzhan

Dark Horse uraczył nas zapowiedziami na marzec wśród których, prócz stałych pozycji, jedna ciekawa niespodzianka:

Legacy #22

Zaczynamy od dwudziestego drugiego numeru cyklu "Legacy", niestety nie wiemy czy jest to one-shot czy zaczątek dłuższej serii. Imperator Krayt jest niezadowolony, a cenę zdrady zapłaci cała rasa, której cierpienie dotrze do najdalszych krańców Zewnętrznych Rubieży. Ale na tym nie koniec, jako że nawet wśród jego własnych szeregów porażka spotka się z okrucieństwem i dalekosiężnymi skutkami. Stare więzy zostaną poddane próbie, a nowe ukują się w bólu i gniewie. Scenariusz John Ostrander, premiera 12 marca.

KOTOR #27 - Vector #3

Oto kolejny zeszyt cyklu "Knights of the Old Republic", już trzeci który przedstawi nam komiksowy crossover o nazwie "Vector". Coś potwornego rozprzestrzenia się wśród Mandalorian, coś co grozi przeniesieniem ich podboju galaktyki na niewyobrażalny, nowy poziom. Niestety poszukiwany Padawan Zayne Carrick oraz oszust Gryph nie wiedzą nawet, jak przetrwać obecne kłopoty stojąc naprzeciwko potwornego zagrożenia. Na szczęście dla galaktyki ich kompan, Jedi Celeste Morne ma kilka nowych pomysłów. Na nieszczęście dla Zayne'a, szef Celeste'a chce za to jego głowy. Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Scott Hepburn. Premiera 26 marca.

Rebellion #12

A oto drugi zeszyt czteroodcinkowej miniserii "Small Victories" cyklu "Rebellion". Na pokładzie rebelianckiego statku zagubionego w środku imperialnej przestrzeni admirał Ackbar musi zdecydować czy zaryzykować los całej floty dla niemożliwej misji ratunkowej, czy też zostawić Luke'a Skywalkera i księżniczkę Leię samym sobie. Tymczasem Luke i Leia sami podjęli się równie niemożliwej misji z nieoczekiwanymi rezultatami. Schwytani przez skorumpowanego oficera w ważnej imperialnej placówce mają jedną jedyną szansę na uratowanie misji i życia - a jest nią Deena Shan. Zagrożona i niezdecydowana Deena nigdy nie sądziła, że będzie tyle znaczyć dla Rebelii. Los Sojuszu jest teraz w jej rękach, a ona oddałaby wszystko, by było inaczej. Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Colin Wilson, premiera 12 marca.

Clone Wars Photo Comic - TPB

A oto niespodzianka, której mało kto się spodziewał. Idąc za ciosem przedstawionych w formie kadrów filmowych z komiksowymi dymkami filmów Sagi Dark Horse przedstawia nam nowe dzieło, a jest nim znany z Cartoon Network serial animowany "Clone Wars" przerobiony na komiks. Podczas epickich zmagań o przyszłość galaktyki armie klonów toczyły setki bojów z droidami Konfederacji. Złowieszczemu hrabiemu Dooku mogą się przeciwstawić tylko tacy Jedi jak Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker oraz Mistrz Yoda. W składzie 96 stron, premiera 21 maja.Tagi: Clone Wars (228) Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (237) Foto komiks (photo comic) (12) Knights of the Old Republic (188) Rebellion (39)

Komentarze (10)

Statku czy okrętu? Bo Ackbar na pasażerach czy frachtowcach rzadko zwykł latać...

Wojownicze zmutowane żółwie nindża.

To z tyłu na Vectorze to raghoule?

Wszystko zapowiada się wyśmieniecie (moze oprócz photo ) :D

masterYoda-> Stazi to moj komiksowy idol obecnie :D

krayt sie wkurzy na staziego, wysadzi planete duros, czesci z jego kumpli sie to nie spodoba, on sie wkurzy, stazi rozporzadzi atak na coruscant, odbija planete, skywalker wroci na łono jasnej strony mocy, zalozy nowy nowy zakon jedi i zaatakują silentium z innej galaktyki :D

:D

Nestor--> Bo go Stazi wy...kiwał?

O, tego (TPB)a nie znalazłem, bo nie zajrzałem w dział Books.

Kryat sie zdenerwuje! :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.