Fandom

R-kon 2008

RAM

Przyjedź na R-kon. Twój miecz* już tam jest!

Zbliża się kolejna, szósta już, edycja R-konu. Impreza tradycyjnie odbędzie się w trzeci weekend trzeciego miesiąca tj. 14-16 marca w Rzeszowie. Całkowity koszt wejścia to stare dobre 15 zł. Organizatorem jest jak zwykle Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Reanimator.

Wśród zatwierdzonych już atrakcji znajdują się spotkania autorskie z Jakubem Ćwiekiem, Witoldem Jabłońskim, Aleksandrą Janusz, Jackiem Komudą i Andrzejem Pilipiukiem. Ponadto pojawi się, znany ze swoich wyrobów, Krzysztof Panas, płatnerz z Łańcuta.

Na R-konie poświęconym, jak zwykle, szeroko rozumianej fantastyce, nie może oczywiście zabraknąć Gwiezdnych Wojen. Co więcej tym razem dla fanów SW przygotowany zostanie cały osobny blok, który organizuje Rzeszowska Akademia Mocy. W programie znajdą się prelekcje, konkursy, pokazy i gry. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Jeśli macie chęć i pomysł to zapraszam do pomocy przy układaniu programu. Na osoby, które pomogą w tworzeniu programu czekają bardzo atrakcyjne zniżki. Wszelkie propozycje należy zgłaszać na adres RAMu.

Zapraszamy na oficjalną stronę R-konu.

Temat na forum

* Organizatorzy zaznaczają, że pojęcie `miecz` obejmuje wiele mniej lub bardziej konwencjonalnych rodzajów broni, lecz hasło reklamowe Przyjedź na R-kon, twój miecz/ łuk/ chomik bojowy/ topór/ kastet/ trebuszet/ wookie/ bazooka/ miotacz ognia/ mech/ talia do M:tG już tam jest nie tylko brzmiałoby głupio, nie tylko podprogowo zachęcałoby do przemocy, ale i utraciłoby całą zwięzłość właściwą z definicji chwytnemu hasłu reklamowemu.Tagi: Konwent (437) R-kon (8) Rzeszów (178)

Komentarze (7)

Kuszące hmm...

Chyba się wybiorę,
ale tym razem powstrzymam się od przygotowywania jakiegoś punktu programu ;P

Zapraszamy Wielkopolan, zapraszamy :)
(fanów z innych części Polski też oczywiście:P)

Draygo --> zajrzyj do atlasu:P

Draygo-> zabiles mnie

wreście coś w Wielkopolsce :P

powiedziałbym "hmmm" ;)

Co wy na to Wielkopolanie? ; - )

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.