Fandom

Uznanie dla członków Polish Outpost

Polish Outpost

Jak możemy przeczytać na stronie Polish Outpost udział fanów w otwarciu granic został doceniony."Wyróżnienie w postaci pięknego albumu ziemi lubuskiej i imiennego dyplomu uznania otrzymali wszyscy członkowie Polish Outpost, którzy zjechali do Słubic w dniu 21.12/2007 roku aby wspólnie ze społecznością dwóch nadgranicznych miast Słubice i Frankfurt witać nasz kraj w poszerzonej strefie Schengen."

Co więcej dowódca Polish Outpost - Cezary "Sizar" Żołyński również został uhonorowany. I to nie raz.

"Cezary "Sizar" Żołyński SL/DZ-6426 został w ostatnim czasie uhonorowany za wkład w rozwój miasta w którym żyje i pracuje ale także na forum europejskim, a wszędzie towarzyszy mu idea jaką szerzy od lat, idea Gwiezdnych Wojen...
W podsumowaniu roku 2007 Gazeta Lubuska umieściła Cezarego wśród osób, które miały znaczący wpływ na to co działo się w regionie."


"Kolejnym wydarzeniem było umieszczenie osoby naszego Dowódcy na łamach Encyklopedii Gorzowa autorstwa Jerzego Zysnarskiego, oczywiście pod literą Ż ;-)"

"Jednak to co wydarzyło się ostatnio miało już europejski wydźwięk. Osoba Cezarego została umieszczona w panteonie znakomitości ze świata polityki, mediów, kultury i sztuki czyli w europejskiej edycji "Who is who" ( Who is who i Europe). Zostało to potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Dowódca Polish Outpost mógł się tam znaleźć tylko za sprawą polecenia przez osobę, która już w "Who is who in Europe" się znajduje..."


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Tagi: Gorzów Wlkp. (97) Polish Garrison (128)

Komentarze (8)

Nie chciałbym zdominować swoją jakże skromną osobę tegoż tematu dlatego tylko potwierdzę - od września, było o tym na ICU, co i jak czemu.

Dlatego jeszcze raz - brawa za wyniesienie nerdyzmu na ołtarze, za zerwanie z wizerunkiem maniaka szwendającego się po celu w dziwnych wdziankach po mieście, a uczynienie z tych samych maniaków i tych samych wdzianek skutecznego narzędzia w pomocy charytatywnej, działalności medialnej i szerszych kontaktów z ludem.

rispect

baca ->> jak to eksfan :P?

Jako eksfan też je wyrażam.

Nie da się ukryć ze Cezary Ż. pchnął polski fandom SW do przodu z takim impetem ze aż trzeba przytrzymywać czapki aby nie zostały zdmuchnięte przez powstały podmuch! Wyciąga nas za uszy z epoki amatorki i popeliny walcząc za nasza sprawę na wszystkich frontach! Fajnie zatem ze jakieś vipy ślą mu gratulacje i wykonują gesty, ale to my fani winniśmy mu wdzięczność i uznanie! Jako fan SW wyrażam je niniejszym :)

Serdeczne gratulacje =)

Uznanie w strefie Shengen!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.