Komiksy

Zapowiedzi Dark Horse'a na czerwiec...

Rebelscum

Dark Horse przedstawił zapowiedzi swoich komiksów na czerwiec, wśród których prócz stałych pozycji i kolejnego wydania zbiorczego mamy niespodziankę, której chyba nikt się nie spodziewał. Oto szczegóły:

Legacy #25

Zeszyt dwudziesty piąty otwiera nam kolejną miniserię cyklu "Legacy". Jest takie miejsce, ukryte dla wszystkich, o którym wiedzą nieliczni, gdzie urzędują najpotężniejsze postacie galaktyki. Cade Skywalker podróżuje tam z misją o ogromnym znaczeniu, lecz podążający za nim prześladowca może wystawić cały sekret na śmiertelne niebezpieczeństwo. Witajcie w Ukrytej Świątyni, uświęconym sanktuarium, gdzie wchodzicie na własne ryzyko. Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema. Premiera 18 czerwca.

KOTOR #30

Oto druga i ostatnia część miniserii "Exalted" cyklu "Knights of the Old Republic", gdzie Zayne Carrick staje naprzeciwko jednego z Mistrzów Jedi, którzy wrobili go w morderstwo zaprzyjaźnionych Padawanów. Gdy Zayne i towarzyszący mu oszust Gryph kładli na szali wszystko, by udowodnić niewinność Zayne'a, nawet nie wyobrażali sobie konsekwencji porażki. Ich plany i przyszłość szlag trafił, muszą więc działać szybko lub historia i wszechświat padną ofiarą kolejnego szaleństwa Zgromadzenia Jedi. Czyżby kolejny Jedi miał paść ofiarą Przepowiedni? Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo. Premiera 25 czerwca.

Dark Times #12 - Vector #6

Oto przed nami szósty zeszyt crossoverowej serii "Vector", czyli druga i ostatnia część dziejąca się w okresie cyklu "Dark Times", gdzie Darth Vader staje naprzeciwko dziedzictwu starożytnych Sithów - oraz Jedi. Bomo Greenbark i załoga Uhumele zostali mimowolnymi świadkami konfliktu między dobrem, złem... a koszmarem. Efekt tego starcia zaważy nie tylko na ich życiu, ale i przeznaczeniu galaktyki. Czy w poszukiwaniu potęgi Darth Vader tym razem zapędził się za daleko i czy podoła Rycerzowi ze Starej Republiki? Scenariusz Mick Harrison, rysunki Douglas Wheatley. Premiera 11 czerwca.

Dark Times - Parallels - Volume 2 - TPB

A oto zapowiedź wydania zbiorczego dosyć nieudanego dziecka Dark Horse'a, czyli pechowej drugiej miniserii cyklu "Dark Times" zatytułowanej "Parallels" (zeszyty #6-10). U zarania Imperium Galaktycznego dwie postacie zrobią niewiarygodne rzeczy, by ocalić tych, na których im zależy, nawet jeśli oznacza to ich własną zgubę. Po Rozkazie 66 Mistrz Jedi K'Kruhk podjął desperackie kroki w obronie młodzieniaszków Jedi, wierząc że znalazł im oazę spokoju w ciemiężonej galaktyce. Ale K'Kruhk nie wie, że równoległy dramat Bomo Greenbarka i przemytniczej załogi statku Uhumele na zawsze zaważy o jego przyszłości. Mroczne czasy zabrały Bomo Greenbarkowi wszystko co kochał, ale nie może on - i nie pozwoli - na utratę swych nowych przyjaciół. Bez względu na koszty, będzie walczył do ostatniego tchu. Scenariusz Mick Harrison, rysunki Dave Ross i Lui Antonio. W składzie 120 stron. Premiera 13 sierpnia.

LUKE SKYWALKER, LAST HOPE FOR THE GALAXY - FROM TATOOINE TO DARK EMPIRE - HC

A oto zapowiedziana na wstępie niespodzianka. Przedstawiamy ekskluzywne, zbiorcze wydanie największych przygód Luke'a Skywalkera z ostatnich trzydziestu lat komiksów Star Wars, które dostaniemy w pojedynczej wersji hardcover. Oto dzieje bohatera, który ocalił galaktykę, obejmujące jego podróż z farmy wilgoci na Tatooine aż do ostatnich dni Mrocznego Imperium. Dostaniemy tu każdy komiks z udziałem Luke'a Skywalkera jaki kiedykolwiek pojawił się w tym okresie, wliczając w to dzieła tak wydawnictwa Marvel, jak i Dark Horse'a. Nigdy jeszcze fani nie mieli okazji mieć w swoich rękach tak obszernego i tak kompletnego komiksu, który będzie stanowił kluczową pozycję w każdej kolekcji. Uwaga - W SKŁADZIE AŻ 800 STRON!!! Premiera 1 października.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (237) Knights of the Old Republic (189) Mroczne czasy (Dark Times) (143) TPB (138)

Komentarze (13)

wreeeeeszcie ten news.

to ja sobie na urodziny zamowie luke'a
akurat w ten dzien przypadaja co premiera :P

Ładne obrazki :). Natomiast ciekawe, gdzie ta ukryta świątynia Jedi jest położona???

ajajaj! nie moge sie doczekeć tego o luke'u

Vector 6 ,strasznie kontrowersyjny obrazek, ta laska.... a ten hardcover super sprawa. Muszę go mieć zwłaszcza ,że będą tam Marvele.

Dark Times :) Taaaak :D :D

Zapowiada sie ciekawie

Póki wszystko było niepotwierdzoną plotką, to na forum TFN ludzie mieli pomysł, że to będzie Omnibus do wojen klonów - seria Republic, komiksy JediL Yoda itd., Obsession, i co tam jeszcze. Miałoby to sens w związku ze zbliżającym się serialem.

A tak Stradley będzie się spuszczał z zachwytu nad kolejnym "grandest eventem" tego "yeara". W dodatku, jak w przypadku słabiuchnego Vectora, wmawiał ludziom, że to megawyczes i każdy tego chce.

Martwy krab.
A jak wiemy 9 na 10 brytyjskich staruszek nie odróżni masełka Whizzo od martwego kraba.

Ja należe do umiarkowano zaskoczonych przez nieciekawą niespodzianke której spodziewalność jest względna :P

Kto się nie spodziewał, ten się nie spodziewał.
Są tacy, którzy się już od paru dni spodziewali.

800 stron luke'a po co?

kotor jeżeli moje przypuszczenia się spełniać będą jak teraz robi się lekko przewidywalny. Pomijam fakt iż 90 procent osób domyśla się całej fabuły vectorów - które nic do sw nie wnoszą w zasadzie.

Pozostaje legacy które jeszcze potrafi zaskakiwać.

śliczniuchne grafiki ;]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.