Bitewniaki

Legacy of the Force - preview #3

WotC

Premiera nowego dodatku do gry Star Wars Miniatures zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze tydzień dzieli nas od momentu, w którym będziemy mogli zakupić w sklepie nowe boostery. Tymczasem Wizards of the Coast prezentuje nam nową zapowiedź, oznaczoną numerem 3.

Dug Fringer jest przedstawicielem rzadkiej rasy galaktyki. Dugowie zamieszkują Malastar razem z Granami. Jednym z słynniejszych przedstawicieli tej rasy był Sebulba, który notorycznie wygrywał wyścigi ścigaczy rozgrywane na Tatooine w Mos Espie. W statystykach Duga Fringera rzuca się w oczy jedna umiejętność – Close-Quarters Fighting. Nowa umiejętnośc da jej posiadaczowi +4 do ataku przeciwko przeciwnikom przylegającym do niego. Połączenie z Cunning Attack może być całkiem niebezpieczne dla przeciwników Duga.
Faction: Fringe
Cost: 11
Hit Points: 30
Defense: 15
Attack: +5
Damage: 10
Special Abilities: Close-Quarters Fighting; Cunning Attack; Wall Climber

Mandalorian Trooper to figurka, którą wcześniej prezentowaliśmy w tym newsie. Tamten Mandalorian Trooper był w wersji PROMO. Dzisiaj możemy zaprezentować wam jak wygląda „normalna” miniaturka Mandaloriańskiego żołnierza.
Faction: Mandalorian
Cost: 14
Hit Points: 40
Defense: 16
Attack: +8
Damage: 10
Special Abilities: Cunning Attack; Deadeye; StealthKidzWorld też ma dzisiaj dla nas jedną figurkę. Jest to słynna wojowniczka z zamierzchłych czasów.

Nomi Sunrider była jedną z potężniejszych Jedi w historii Zakonu. Żyła na początku czwartego tysiąclecia przed bitwą o Yavin IV. Prowadziła do boju Republikę w czasie Wielkiej Wojny Sithów. Po walce Ulica Quel-Dromy z jego bratem Cayem na Ossusie, odebrała Lordowi Sithów panowanie nad Mocą, co jest odzwierciedlone umiejętnością: Sever Force. W zamian za 3 punkty Mocy przeciwnik nie będzie mógł korzystać ze swoich zdolności do końca rozgrywki. Podobnie jak Bastilia Shan posiada również Battle Meditation, a jako dowódca da swoim podwładnym Mettle (+4 do ataku przy przerzucie). A oto pełnia jej statystk i zdjęcie samej figurki:
Faction: Old Republic
Cost: 41
Hit Points: 100
Defense: 19
Attack: +12
Damage: 20
Special Abilities: Unique, Melee Attack, Double Attack, Mettle (If this character spends 1 Force poitn to reroll, add +4 to the result).
Force Powers: Force 2, Force Renewal 1, Battle Meditation (Force 2, replaces attacks: For the rest of the skirmish this character gains the following commander effect: Allies who combine fire grant an additional +2 Attack, and enemy characters cannot combine fire), Lightsaber Block (Force 1: When hit by a melee attack, this character takes no damage with a save of 11), Lightsaber Deflect (Force 1: When hit by a nonmelee attack, this character takes no damage with a save of 11), Sever Force (Force 3, replaces turn: Target adjacent character cannot spend Foce points for the rest of the skirmish).
Commander Effect: Allied characters gain Mettle
Tagi: Legacy of the Force (116)

Komentarze (10)

X-Yuri-> czysty fart, piszecie w godzinach w ktorych mam wolne 5 minut i zagladam tutaj :)

Aha, dziekuje :) (Ty tu siedzisz i czekasz az ktos zada pytanie, ze tak odpowiadasz expresowo ? :):))

X-Yuri-> roznica jest w malowaniu i podbiciu stojaczka, jest na nim napis PROMO zamiast symbolu dodatku; figurki PROMO sa nagrodami rzeczowymi w turniejach miniaturkowych, zazwycza WotC robi 3-5 figurek PROMO na dodatek

"Tamten Mandalorian Trooper była w wersji PROMO." Co to znaczy, tak na jezyk nieznajacego minisow ? Bedzie mozna go dostac jakos, czy nie ? (bo w tamtym 'malowaniu' zdecydowanie ladniej wyglada.. :P)

Trem --> aha. Nie załapałem :D Otas ze mnie ;)

Bart, chill, wiadomo, że jemu chodziło o wygląd. Za młody jest by patrzeć na statsy ;P

Comndo --> może już sam nie gram w minisy, ale debilnego gracza poznam zawsze.

Jak ktoś ma Force Renewal i Sever Force bez limitu wykorzystania to wszyscy 'mocni' machajkije zostaną sami only ze swoimi statystykami...

Jeśli to jest dno to ciekawe jak u ciebie wygląda powierzchnia?

Nomi Sunrider? Dno!

Ta dzisiejsza mlodziez... nawet kliknac dobrze nie umie :/.

Link do starego newsa nie działa :P
Ktoś źle link wpisał :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bitewniaki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.