Karcianki

Star Wars Galaxies TCG

TCGPlayer

W tym roku mija 5 rocznica wejścia na rynek Star Wars Galaxies, Lucasarts i Sony Online Enterteinment postanowiły uczcić tą okazję w dość oryginalny sposób. A mianowicie poprzez wydanie internetowej gry karcianej nazwanej Star Wars Galaxies TCG. Data wydania tej pozycji planowana jest na tegoroczne wakacje.Nowa gra TCG będzie dostępna tylko i wyłącznie dla osób posiadających aktywne konto i opłacony abonament Star Wars Galaxies. Jest to z pewnością miła odmiana dla graczy w pierwszy gwiezdno wojenny MMORPG, jak i dla fanów TCG. Twórcy karcianki wzorowali się podczas prac na innym e-TCG - Legends of Norrath. Poniżej prezentujemy zdjęcia kart Star Wars Galaxies TCG.Pierwszym ze sposobów wykorzystania prezentu, jaki nam sprawią Lucasarts i Sony Online Enterteinment będzie e-turniej: Championship of the Force. Początek imprezy planowany jest na końcówkę lata. Nie ustalono jeszcze w jakiej formie będą rozgrywane mecze (1on1, 2on2 lub inne), ale organizatorzy zapewniają, że możemy spodziewać się interesujących stypulacji. Twórcy gry zdradzili także, że średni czas sesji 1on1 to około 20 minut, a walki drużyn dwu osobowych poniżej godziny. Nie podano jeszcze jakie postacie pojawią się w Star Wars Galaxies TCG, ani kiedy dokładnie gra zostanie udostępniona.
Tagi: Galaxies TCG (12)

Komentarze (12)

News zawiera kilka nieprawdziwych informacji, a przynajmniej niezgodnych ze stanem dzisiejszym. Grę można grać w wersji standalone i jedyne za co się płaci to dokupywane boostery i decki. Kupienie mmorpga SWG nie jest w ogóle wymagane, a tym bardziej posiadanie aktualnego abonamentu w mmorpgu, żeby móc grać w karciankę. Posiadanie abonamentu w SWG daje za to inny bonus w postaci 5 darmowych boosterów z ostatniego dodatku, raz na miesiąc. Jak ktoś gra tylko w karciankę to opłaca się kupić abonament tylko z tego powodu (17$ z podatkiem), bo wychodzi taniej niż 5 boosterów kupowanych normalnie.
Sama karcianka jest dostępna w nielimitowanym czasie, zawsze i za darmo. Także można zrezygnować z kupionego dla boosterów abonamentu w SWG i grać dalej. Za darmo są gry towarzyskie i turnieje. Turnieje rankingowe i z nagrodami wymagają już jednak opłaty. Nagrody, o ile nie są to tylko bonusowe boostery, ale np. komputery, telewizory mogą wygrywać niestety tylko osoby mieszkające w USA (jakieś tam przepisy o hazardzie).

Bezpośredni link do klienta http://download.station.sony.com/patch/download/ccg/SWGTCGSetup_PROMOID_116.exe

Nie kupując niczego można sobie przejść tutorial i sprawdzić czy nam się podoba.

I odpowiadając na pytanie zadane wyżej: tak niektóre karty posiadają e-folijki ;) Z tego co wiem są to bonusowe karty wygrane w kampanii single player na poziomie hard.

Na koniec ważna informacja: Jeśli ktoś się zdecyduje na zakup kart to możliwe, że wyskoczy mu informacja, że dla Polski nie ma możliwości zakupu. Jest to błąd systemu obsługi konta i dotyczy on wszystkich gier online w Station Sony. Spowodowane jest to tym, że waluta dla Polski ustawiana jest automatycznie na euro, a system nie chce nas rozliczać w tej walucie. Z tego powodu walutę trzeba przestawić na dolary, co jest dla nas nawet korzystne. Niestety od początku światowego kryzysu SOE zablokowało możliwość samodzielnego zmieniania waluty rozliczeniowej, dlatego trzeba napisać ticket do supportu, żeby przestawili walutę na dolary, bo nie mamy możliwości zakupu. Taką prośbę realizują w przeciągu paru godzin.

Świetna sprawa :D

Ładne te karciochy.

more $$$

Ke ??

Tusken Talisman ?? xD
No chyba że pod przebraniami tuskenów tak naprawdę są rakghoule :D

dlaczego Muur Talisman należy do Tuskeńców??

Foleb ---> jak mają być w Polsce, skoro to elektroniczna wersja TCG i do tego musisz mieć aktywne i opłacone konto Star Wars Galaxies. Oczywiście będą w Polsce, jeżeli tam mieszkasz, opłacasz abonament i masz aktywne konto SW Galaxies

Ciekawe cy do tych komputerowych e-kart, będą komputerowe e-folijki. A jezeli tak to z e-hologramem czy bez?

ciekawe,czy będą w polsce

szkoda mi tej gry :/ jest taka...malo popularna...

gdzieś już to widziałem... ciekawe, ale nie ma jak prawdziwe karty w dłoni :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Karcianki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.