Fandom

LI Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars

SWFSW

11 października, cieniu wrocławskiego Niuconu 2008, odbędzie się 51. Spotkanie Wielkopolskich Fanów Star Wars. Zbiórka przed spotkaniowa będzie miała miejsce na placu Mickiewicza pod krzyżami, w Poznaniu oczywiście, o godzinie 12. Około 12:15 wyruszymy do pubu Academic.

W tym miesiącu główną atrakcją programu będzie turniej Star Wars Mniatures na 100 punktów. Jest on robiony głównie z myślą o początkujących graczach, których ostatnio – ku naszej radości – przybyło. Przed rozpoczęciem gry wytłumaczymy wszystkim podstawowe zasady gry. Nowicjuszom polecamy ten artykuł. Zapewnimy mapy i wesprzemy wszystkich w budowaniu składów, tak żeby rywalizacja była wyrównana. Forma rozgrywki będzie dopasowana do ilości chętnych. Podobnie spawa ma się z wpisowym, które przeznaczone będzie na nagrody. Nie będzie to zbyt wysoka suma - około 8 złotych. Poprowadzimy grę najsprawniej jak się da, ponieważ o 14 rozpoczynamy oficjalny program spotkania, który wygląda następująco:

 • kącik książkowy – kto czyta „Dziedzictwo” ten wie ile trzeba poświęcić
 • kącik komiksowy – gwiezdnowojenne komiksy w Polsce, czyli nasze wrażenia po przeczytaniu Star Wars Komiks #1
 • ”Każdy coś od siebie”, odcinek pod tytułem: ulubiony komiks
 • Pyrkon 2009 – pierwsze plany, zarys programu
 • podstrona Spotkań – podział prac
 • świętowanie 6. urodzin SWFSW!

  Wszystkich Wielkopolan i nie tylko serdecznie zapraszamy! Wszelkie pytania odnośnie spotkania zadawajcie w tematcie na forum. W razie problemów z dotarciem na miejsce, piszcie lub dzwońcie do organizatorów.

  Temat na forum  Tagi: Wielkopolska (130)

  Komentarze (3)

  "Ziemniaki" to u nas są. A i to nie zawsze, bo zdarzy się tutaj usłyszeć sążniste "pyry"!

  Ja też ciągle nie mogę dołączyć, ale gotuje się PYRY, a nie jakieś tam ziemianki ! Pozdrawiam WFSW ! Może, wreszcie kiedyś się spotkamy. Pyry, Nestor, Pyry !

  Nie wpadne, bo na 13 musze ziemniaki ugotowac.

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.