Różne

Fisher, Hamill i Ford w telewizyjnym talk-show

TheForce.Net

Czujny czytelnik theForce.Netu przeszukując internet odkrył na jednym z blogów poświęconych dawnej telewizji program "The Mike Douglas Show". Program ten był tradycyjnym talk-show, nadawany od 1961 do 1982 roku. Największą popularnością cieszył się, gdy obok głównego prowadzącego pojawili się też John Lennon i Yoko Ono. Jednak Nas powinien najbardziej zainteresować jeden nieco późniejszy odcinek, bowiem pojawili się w nim główni aktorzy z "zupełnie nowego filmu Gwiezdne wojny". Tym samym mamy okazję zobaczyć jak zachowywali się, co czuli Carrie Fisher, Harrison Ford i Mark Hamill w 1977 roku, zaledwie dwa miesiące po premierze "Nowej nadziei" (wtedy nazywanej tylko "Star Wars").
Program prowadzi Mike Douglas, oraz Richard Thomas, nagranie zostało wykonane 20 lipca 1977, a w telewizji wyemitowano je tydzień później.Tagi: Carrie Fisher (277) Harrison Ford (428)

Komentarze (13)

Han i Luke świetnie wyglądają po cywilnemu, ale Leia mi nie pasuje :P

Mark wyglada na mlodszego niz w filmie :D.

Super! Carrie tak, że aż mmmmmmmmm ;) Ford jak zwykle pewny siebie, a Mark taki otwarty i sympatyczny :p

jedno słowo : p i ę k n e ! ! ! ! :)

Super! Szczególnie jak się widziało jak Hamil po 30 latach podchodzi do tematu na żywo na CE, widać zupełnie inny entuzjazm, ale te same przyczyny...$&

Filmiki wypasione, aż łezka w oku się kręci ze wzruszenia, zwłaszcza dla takiego weterana, jak ja. Mark taki młodziutki, Harrison, jak zawsze z klasą, a Carrie taka słodka.

:D Uwielbiam takie rzeczy. Siedzą tam sobie i jeszcze nie wiedzą co ich czeka, jak SW będzie się za nimi ciągnęło przez całe życie:P Świetna sprawa tak na nich popatrzyć i posłuchać jak mówią o SW.
No i ten młody, smakowity Ford...

Miło popatrzeć na Harrisona który jeszcze wypowiada się ciepło o SW, na Marka który jeszcze wierzy, że to on zostanie główną gwiazdą i na Carrie która jest jeszcze młoda i piękna...

Fajne talk-showy wtedy mieli xD A te dzwony Hamilla faktycznie zarąbiste;P

Bardzo fajny materiał. Mark ma niezłe dzwony, w ogóle fajne ubrania, lata 70 xD.

Wytrwałym polecam dalszy ciąg programu, w którym na finał dwie nieznane nikomu gwiazdy sportu usiłują ogolić dmuchane balony z myszką Miki. Ach ta telewizja.

Fisher zawstydzona i nieśmiała:D Hamill... jak on odważny:D taki luuuzak:D A Ford jak zawsze najlepszy:D ale te ich stroje:D Rewelaca:D

Ale zajefajny antyk odkopany został :D.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.