TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

The Clone Wars – preview #4

2008-10-22 21:10:18 Wizards, TCGPlayer

Kolejna środa, a więc czas na kolejne miniaturkowe preview, jakie serwują nam: Wizards of the Coast i serwis TCGPlayer.com. Dziś poznaliśmy zatem statystyki trzech kolejnych figurek z nadchodzącego dodatku The Clone Wars. Są nimi Darth Sidious Hologram, Human Soldier of Fortune oraz Techno Union Warrior. Na początek przyjrzyjmy się figurkom, które zaprezentował nam producent gry.

Darth Sidious Hologram to nic innego jak hologram mistrza manipulacji - Dartha Sidiousa. Dla większości swoich sojuszników przywdziewał on właśnie taką formę. Korzystając z dobrodziejstwa HoloNetu, Mroczny Lord mógł się pojawić na każdej planecie czy statku w Galaktyce. Darth Sidious Hologram jest niekończącym się źródłem punktów Mocy dla swoich miniaturkowych kompanów. A to wszystko dzięki świetnemu CE, który daje każdej postaci sprzymierzonej będącej w zasięgu 6 pól Force Reneval 1. Figurka nie jest skrępowana ograniczeniem ruchu. Jej jedyną przywarą jest mała ilość punktów życia – 20. Na szczęście obrona na poziomie 20 punktów daje hologramowi sensowną osłonę. Postać nie może atakować. Nowy Sidious ma przynależność do frakcji Sith, tym samym możemy mieć Dartha Sidiousa aż w czterech frakcach: Sith, Separatist, Republic, Empire. Jego statystyki przedstawiają się następująco:

Faction: Sith
Cost: 11
Hit Points: 20
Defense: 20
Attack: —
Damage: —
Special Abilities: Unique
Commander Effect: Allied characters within 6 squares gain Force Renewal 1.

Soldier of Fortune to nowa wersja najemnika. Tak zwane psy wojny szukały zawsze okazji do zarobienia kilku kredytów na wojaczce. Wojny klonów są dla nich najlepszą okazją z możliwych. Najmowani jako ochroniarze, komandosi, czy też militarne wsparcie, pomagali obu nawet obu stronom konfliktu w czasie jednej kampani. Moralny kompas zastępowały im pieniądze. Żołnierz fortuny posiada tą samą umiejętność co inni najemnicy – Mercenary. Jest to dla niego tak samo przekleństwo jak i błogosławieństwo, w zależności od dopasowania składu. Samotny najemnik wiele zrobić nie może, ale w połączeniu z Nymem (Raport 1 plus CE dający Double Attack) taka banda może stanowić zagrożenie. Soldier of Fortune jest więc kolejną figurką, która urozmaici nam taką opcję gry. Wszystkie statystyki poniżej:


Faction: Fringe
Cost: 14
Hit Points: 40
Defense: 17
Attack: +8
Damage: 20
Special Abilities: Deadeye, Mercenary


Serwis TCGPlayer.com przedstawił natomiast Techno Union Warrior, któego mieliśmy okazję oglądać w serialu „Clone Wars”. Zdjęcie figurki i skan karty poniżej:Przypomnijmy, że dodatek „The Clone Wars” będzie miał swoją premierę 31 października. A już teraz można nabywać boostery w przedsprzedaży w sklepach internetowych i na serwisach aukcyjnych.
Temat na forum
TAGI: The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..